World of Gothic - Forum

Full Version: The Champion of Gothic ~ Proba 3
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3
Incercand sa aman cat mai mult, asteptand noi nume atribuite lui Nameless Hero...nu am prea avut parte la aceasta categorie de ceea ce mi-am dorit cu adevarat, insa e ok si asa.
Astfel, istoriciilor, azi incheiem proba cu numarul 3 si ultima a acestui concurs. Sper ca va placut quiz-ul si va multumesc mult ca l-ati incercat.
Maine voi anunta castigatorii concursului, fiindca azi am de discutat putin despre premii. Locul 1 va primi ceva mai special in plus.Smile

Astfel castigatorii acestei probe sunt:
Locul 1:
Show Content
- 3 puncte
Locul 2:
Show Content
- 2 puncte
Locul 3:
Show Content
-1 punct
numai sunt probe ? proba asta a fost cam trasa de par...
Stiu...imi pare rau pentru asta, dar sincer chiar am ramas la un moment dat in pana...iar acele porcarii aduse la adresa lui bogdan, din proba cu poezia + altele mi-au taiat toata vlaga.
Eu doar sper ca va placut...si chiar imi pare rau ca proba a 3 a nu a fost pe masura celorlalte.
Voi mai organiza un concurs imediat dupa sfarsitul rpg-ului, va fi ceva mai micut.
Clasamentul final?
Maine va fi facut...pentru ca tot maine se vor da si premiile. Ma bucur ca am putut sa o lungesc putin astfel ca dupa concurs sa incepem rpg-ul.
Maine... Azi ce-are?
Pages: 1 2 3