World of Gothic - Forum

Full Version: Modding Contest
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
(03-15-2013, 10:04 PM)Zamolxis1 Wrote: [ -> ]Mesa voastra e ok...

Nu e mesa modului, e doar progresul meu in ale moddingului....Santaa
Cum sta treaba in echipa 2?
Not so well, and my spidey senses tell me that you're not doing that great either. Interesul a scazut aproape de tot (si din partea-mi, dar asta e o chestie generala, nu numai in ceea ce priveste modul) si ar trebui sa ne mobilizam un pic mai mult si sa ne punem pe treaba daca vrem sa mai facem ceva. Nu am nici o idee cum sa facem asta, dar cred ca un prim pas ar fi sa punem in practica ce am discutat in topicul cu sugestii. O sa ii dau un PM lui Kristi si vedem apoi ce facem.
Eu fac chestiiHaha.
Sau na, faceam , 3 saptamani de pauza fortata..
Eu cred că întoarcerea lui Aeternitas ar putea ajuta...
(03-29-2013, 11:00 PM)Warhell Wrote: [ -> ]Eu cred că întoarcerea lui Aeternitas ar putea ajuta...

Si eu cred ca el nu are motiv sa vina inapoiHaha.
AETERNITAS!?Are cineva vreo adresa de mail sau ceva poate rezolv eu ceva?
(04-01-2013, 01:43 PM)HeRoNaMeLeSs Wrote: [ -> ]AETERNITAS!?Are cineva vreo adresa de mail sau ceva poate rezolv eu ceva?

Am eu. Stii engleza?
(03-29-2013, 10:16 PM)Bogdan Wrote: [ -> ]Not so well, and my spidey senses tell me that you're not doing that great either. Interesul a scazut aproape de tot (si din partea-mi, dar asta e o chestie generala, nu numai in ceea ce priveste modul) si ar trebui sa ne mobilizam un pic mai mult si sa ne punem pe treaba daca vrem sa mai facem ceva. Nu am nici o idee cum sa facem asta, dar cred ca un prim pas ar fi sa punem in practica ce am discutat in topicul cu sugestii. O sa ii dau un PM lui Kristi si vedem apoi ce facem.
Sincer la inceput am fost foarte fericit de acest concurs, dar cand am vazut ca din 10 participanti mai sunt 5, mi-am pierdut de tot cheful.
Un mod e frumos sa il joci .Da sa il faci nu prea e
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15