World of Gothic - Forum

Full Version: Sa trecem la treaba(joaca)!
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4
(05-11-2013, 10:21 AM)Bogdan Wrote: [ -> ]@Terente si Hero: dati-mi mail-urile ca sa pot sa va adaug la folder.

[email protected]
Am pus o harta in folder, descarcati daca vreti sa o vedeti, acel plan de la iesirea din munti este apa fara textura momentan..Dar cam asa vreau eu sa arate...sau ceva de genu..
Nu pot sa stau acum la laptop sa raspund la diferitele subiecte pe care le discutasem, dar ma revansez maine dimineata.
[Image: 2naqvl0.jpg]
Ceva de genu arata momentan..
Sa mai fac modurile? As putea ajuta si eu destul ce mult. (Orice tine de script, mesh, si multe altele, nu am imaginatie, deci la poveste nu o sa ma bag daca se reia ).
(08-16-2013, 09:22 PM)dorelys Wrote: [ -> ]Sa mai fac modurile? As putea ajuta si eu destul ce mult. (Orice tine de script, mesh, si multe altele, nu am imaginatie, deci la poveste nu o sa ma bag daca se reia ).

Da, o sa incercam sa reluam, dar mai intai sa terminam cu un mic texture mod. Si apoi il folosim si in modurile astea si in multiplayer.
Pai atunci sa incepem, cred ca vor fi mai multi care se vor baga sa ne ajute. Grin
Eu ma bag sa va ajut doar cu cateva ideei sau asa o mica poveste inventata dar la restu' nu stiu nimic Haha
Pot sa ajut si eu la poveste, scripting si modelare.
Pages: 1 2 3 4