World of Gothic - Forum

Full Version: Gothic quiz - old
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Un vechi quiz pe care l-am găsit recent.

GOTHIC CONTEST
Click aici
Damn, prea putin timp! Pe la intrebarea 15 eu deja treceam in minutul 5. Oricum, exceptand unele incoerente gramaticale care m-au indus in eroare pe alocuri, quiz-ul a fost interesant. Good job cui l-a construit.

[Image: weruz.jpg]
Da am incercat si eu intradevar prea putin timp....dar problema e ca eu nu prea am jucat gothic 3
(05-06-2013, 02:41 PM)Bogdan Wrote: [ -> ]Damn, prea putin timp! Pe la intrebarea 15 eu deja treceam in minutul 5. Oricum, exceptand unele incoerente gramaticale care m-au indus in eroare pe alocuri, quiz-ul a fost interesant. Good job cui l-a construit.

Eu l-am facut in urma cu mult timp si da, are niste greseli gramaticale penibile. Grin Mi le asum si ma bucur ca in prezent sunt capabil sa le evit.
m-ati luat prin surprindere cu unele intrebari din gothic 1 si 2,nu-mi vine sa cred ca am uitat unde este new camp

[Image: challange.png]
(09-04-2014, 08:38 PM)Lukas1994 Wrote: [ -> ]m-ati luat prin surprindere cu unele intrebari din gothic 1 si 2,nu-mi vine sa cred ca am uitat unde este new camp

Într-un moment dat, aveam multe quizuri făcute în programelul ăla. S-au mai pierdut dintre ele şi evident şi din întrebări.
Ai putea sa faci unu doar cu intrebari din Gothic 2?din toata seria Gothic ,pe 2 il stiu pe de rost
(09-04-2014, 09:10 PM)Lukas1994 Wrote: [ -> ]Ai putea sa faci unu doar cu intrebari din Gothic 2?din toata seria Gothic ,pe 2 il stiu pe de rost

Poate în legenda Myrtanei 2 să mai fac un quiz ceva. Dar nu ştiu când o să apară.
foarte tare quizul . bring back so many good old memories <3