World of Gothic - Forum

Full Version: intrebare
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7
Cum il convingi pe Mud sa intre cu tine in templul Sleeperului ca pana acolo e imposibil sa nu dai peste un inamic si el "viteaz" se duce acasa sa-si ia arma... Haha ; si apoi cum intra cu tine in alta plansa fara sa-l bagi tu?
Tipul e creepy rau de tot ... dc il asculti a fost aruncat dupa bariera pt "purtare necuviincioasa cu animalele"=zoofilie si-ti face si avansuri...sa stati confortabil undeva impreuna LOL Haha
incearca sa omori tot ce misca pana la intrarea in templu inclusiv in templu si abia apoi adul cu tine. N-am incercat nici o data dar am inteles ca are o reactie extrem de amuzanta la vederea lui "the sleeper"
Da dute frate singur lasal pe Mud Haha ca daca il omori iti da +0 experienta Haha
am ajuns la orci si cred ca am gasit si templul...da nu pot sa intru acuma in el:|
depinde ce capitol esti...Wink
Pai poti sari peste un capitol, parca 5 cu un bug! Te faci Bloodfly si este sus la poarta aia o gaura ajungi cu bloodfly acolo si apoi te faci meatbug si gata esti in 5 sau 6 nu mai stiu
Am si eu o intrebare: despre ce novice verde vorbeste fortuno? explicatimi si mie questul cu el.
Am mai postat odata Rolleye :

"Intreaba-l pe Miguel, un bandit din afara taberei, despre o "Mind-Restoration potion" si el iti va da reteta pentru o astfel de potiune. Faci potiunea (according to the recipe Haha ) si i-o dai lui Fortuno sa o bea si isi va reveni."
am terminat jocuuuuu' :X :X :X :X :X :X
si spynemi in contonuare te rog ce spune fortuno.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7