World of Gothic - Forum

Full Version: Moderator nou pe Wog
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
eu am crezut ca admini stiau ca iulius era old nick...
Wtf, sunt singurul care nu cred ca oldnick este Iuliu.

Adica si logic, oldnick are o familie de intretinut, cred ca ar fi fost la serviciu, nu ar fi stat pe multiplayer toata ziua.
Pana la urma, de ce avem nevoie de un Moderator ?
(02-17-2014, 08:56 PM)Dorel Wrote: [ -> ]Adica si logic, oldnick are o familie de intretinut, cred ca ar fi fost la serviciu, nu ar fi stat pe multiplayer toata ziua.

Am sa instalez pluginul cu user ip log, si o sa pun si dovada. Smile Ca sa fie clara treaba pentru toata lumea. Daca n-am sa reusesc sa fac asta, am sa-l rog pe Cristi sa-l bage cand are timp.

---
Edit:
Invinovatirea si dovada existentei vinei se afla in zona ascunsa a forumului, vizibila celor din staff.
Daca ziceti ca stiati de ce nu ati spus nimic?
Prea mult tam tam ma, mare subiect monden mai e si asta.
(02-18-2014, 07:31 PM)Robi Wrote: [ -> ]Prea mult tam tam ma, mare subiect monden mai e si asta.

Exact. Trebuia sa tin subiectul in forumul staffului, imi asum tamtam-ul creat.
(02-18-2014, 07:37 PM)Terente Wrote: [ -> ]Exact. Trebuia sa tin subiectul in forumul staffului, imi asum tamtam-ul creat.

Macar asa au devenit mai activi ceilalti. Haha

Ps: Degeaba ai pus dovezile in forumul ascuns daca staff-ul deja stia. -_-
(02-18-2014, 08:51 PM)Dorel Wrote: [ -> ]Ps: Degeaba ai pus dovezile in forumul ascuns daca staff-ul deja stia. -_-

Eu stiam deja. Smile Am pus, ca sa nu fie indoieli, daca o sa fie vreodata. Am vazut deja useri care erau indoielnici.
Şi decizia e irevocabilă ziceţi?
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10