World of Gothic - Forum

Full Version: Risen 3: Titan Lords
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
Exact video-ul asta voiam sa-l postez si eu. Grin Acum ma uit la el.

-------------

Edit. Wtf.. nu-mi place deloc ce vad. Singurul lucru ce mi-a placut e animatia celui de pe corabie care se antreneaza. Si nici aia nu mi-a placut prea mult.
mie mi-a placut ce am vazut mai ales cand vorbea cu tipul ala si in background se intampla diferite chesti si sistemul de lupta nu e atat de rau , sa nu uitam totusi ca e un beta
(05-24-2014, 01:16 PM)Terente Wrote: [ -> ]Edit. Wtf.. nu-mi place deloc ce vad.
Si ce naiba e cu inventarul ala ?
Soul, nu te-ai jucat Risen 2, asa-i?
(05-24-2014, 06:57 PM)soul of darknes Wrote: [ -> ]
(05-24-2014, 01:16 PM)Terente Wrote: [ -> ]Edit. Wtf.. nu-mi place deloc ce vad.
Si ce naiba e cu inventarul ala ?

Așa era și în Risen 2, cum zicea și Bogdan.. da, nici mie nu mi-a plăcut. Nu înțeleg scopul și de ce ai prefera să te distanțezi de realismul cel oferea g-ul și să introduci chestia asta ce o vezi în aproape fiecare rpg.
(05-24-2014, 07:03 PM)Bogdan Wrote: [ -> ]Soul, nu te-ai jucat Risen 2, asa-i?

Am jucat 1 si l-am dezinstalat.
Si daca n-am jucat 2 n-am voie sa imi dau cu parerea ?
(05-24-2014, 07:09 PM)Terente Wrote: [ -> ]Așa era și în Risen 2, cum zicea și Bogdan.. da, nici mie nu mi-a plăcut. Nu înțeleg scopul și de ce ai prefera să te distanțezi de realismul cel oferea g-ul și să introduci chestia asta ce o vezi în aproape fiecare rpg.
Cred ca folosesc meniul asta ca sa iti permita sa ai o mai buna imagine a eroului, pentru momentele in care schimbri armura/ armele. Personal nu ma deranjeaza prea tare. Ori de foloseau niste ferestre care sa iti apara pe ecran ori asta, tot cam aia e.
2nd video
Nu ma incanta deloc ceea ce se vede in gameplay . Mi se parea mult mai tare daca pastrau tema din risen 1 , adica sa nu fi inclus arme de foc si alte prostioare ici-colo. Din cate vad pare a fi exact ca risen 2 dar cu alte questuri . Well, ramane de vazut ce e de el la lansare.
Nu stiu de ce mi se pare ca jocurile Risen sunt facute din cei in ce MAI in graba cu fiecare parte.

Mi-a placut Risen 2 ,dar mi sa parut facut in graba.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17