World of Gothic - Forum

Full Version: Wazzap?
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Salut, ma numesc Tibby sunt un fan maricel al seriei Gothic.

Am terminat gothicurile de mai multe ori , ba chiar de foarte multe ori, cei care nu cunosc gothicul m-ar numi maniac Smile si inca il mai joc.

Cautand un patch in romana la gothic 2 notr pentru fratele meu mai mic de 11 ani ca sa inteleaga si el jocu bine (desi a terminat gothic 1,2 de 20 de ori fiecare ,fara sa exagerez) , am dat peste aceasta comunitate.

Sper sa ma alatur si eu discutiilor voaste gothice si sa imi fac cative prieteni Smile.

*Salute*
welcome home Smile
simte-te bine Haha
si nu sunt exagerari. si eu am terminat gothicurile de nenumarate ori.
(01-06-2010, 10:43 PM)Tibby Wrote: [ -> ]Cautand un patch in romana la gothic 2 notr pentru fratele meu mai mic de 11 ani ca sa inteleaga si el jocu bine (desi a terminat gothic 1,2 de 20 de ori fiecare ,fara sa exagerez) , am dat peste aceasta comunitate.

Exact asa am ajuns si eu aici. Haha Wink Smile
exact si eu (dand un search la gothic 1 am descoperit patchul cu traducerea gothicului 1 si astfel am descoperit forumul acesta) in legatura cu pathcurile ...baga id meu si ti le dau.
(01-10-2010, 09:15 PM)carnage12 Wrote: [ -> ]in legatura cu pathcurile ...baga id meu si ti le dau.

mersi dar le-am downloadat imediat ce mi-a fost activat contul Smile
[Image: unled1bc.png]

WELCOME AND THREAD CLOSED!