World of Gothic - Forum

Full Version: Games like..
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5
Cnad o sa iti iei PC mai bun sa incerci Metal Gear Rising:Revengeance....e foarte tare jocul desi nu am avut placerea sa il joc pe PC-ul meu din bambus....
Încearcă Fable: Lost Chapters.
Diablo II? Haha
@Warhell: Nu merge Haha ca am incercat si ala . Dar mersi oricum.
@Marian: Mersi boss, chiar miai fost de ajutor. Si in legatura cu Gothic-ul, ai dreptate. De cand am jucat Gothic inteleg toate RPG-urile(sensul lor) mai ales ca eu puneam pe un char. DEX,INT si STR(eram un fel de magician-razboinic ce manuieste arcul bine) =]](asa a fost primul char din gothic1 Haha ).
@Robi: L-am jucat cand aveam vreo 8-9 ani si nu l-am inteles. Dar cred ca acum o sa il inteleg, mersi pentru sugestie.
@Carnage: Fiecare cu gusturile lui, dar jocul acela ce ai propus prima data mi se pare cam prostesc(din cauza ca eu caut si open world). Dar dinou, mersi pentru efort.
@BeoWorlf: Mersi si tie o sa incerc Blade OF Darkness, pentru ca pe celalt il stiu si e cam nasol.

Apropo, mi-am luat WoW de curand, pe FREAKZ (Jucam si mai de mult Haha cand aveam 1 GB ram) dar acum mi se misca infernal cand sunt in oras..Cateva sugesti cum as putea face sa mearga mai repede jocul(am totul la Low si Rezolutia este cea mai mica).
oblivion
o sa ai nevoie de OLDblivion
Eu am 2x2ghz, 2gb ram si 256vram si mai am cateodata lag prin orasele din lol cand e prea multa lume, am jucat pe Molten da totusi , nu stiu daca ai ce sa ii faci ca sa-ti mearga mai bine.
(03-31-2014, 08:00 PM)meph144 Wrote: [ -> ]oblivion
o sa ai nevoie de OLDblivion

Ce e cu asta? E pentru WoW, s-au pentru ce?
Oblivion face parte din seria The elder scrolls. E un rpg.
Banuiam eu Haha. Dar nu cred ca merge ..
Mie mia mers pe un pc putin diferit de al tau Wink
Pages: 1 2 3 4 5