World of Gothic - Forum

Full Version: Gothic Multiplayer: Jucabil sau nu?
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
(05-24-2014, 10:23 PM)Dorel Wrote: [ -> ]
(05-24-2014, 10:12 PM)Terente Wrote: [ -> ]Trebuie să hotărâm și asta, da. Ori în română, ori în engleză să fie.

As vrea in romana, daca il fac in engleza cum am facut Chronicles MMORPG o sa se umple iarasi de polonezi si germani si e deranjant, cel putin pentru mine.
Mai bine in romana.
(05-24-2014, 09:36 PM)Dorel Wrote: [ -> ]Uite aici noul client. Ca sa joci pe orice server trebuie sa intri pe site-ul gothic-multiplayer.com/en si iti faci cont, apoi dai pe Play, e undeva in dreapta scris mare, acum poti intra pe servere doar de pe site.

@Terente, nu stiu daca ai vazut ultimul server romanesc care a fost online, cel MMO, ala chiar a fost peste cele de Role Play. Si ca idee, ar trebui sa fac serverul in romana, adica sa jucam doar romani cum a fost vara trecuta in colonie? Doar ca acum il fac in Khorinis.

PS: Cand o sa fie gata o sa cumpar un vps ca sa fie online 24/7. Grin

ITI MULTUMESC DIN TOT SUFLETUUUL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
(05-24-2014, 10:23 PM)Dorel Wrote: [ -> ]
(05-24-2014, 10:12 PM)Terente Wrote: [ -> ]Trebuie să hotărâm și asta, da. Ori în română, ori în engleză să fie.

As vrea in romana, daca il fac in engleza cum am facut Chronicles MMORPG o sa se umple iarasi de polonezi si germani si e deranjant, cel putin pentru mine.
Mai bine nu se umple cu nimeni.
Deci serverul va fi in romana? Eu cred ca ar fi cel mai bine!
Fratilor,cum a ramas cu serverul multiplayer,s-a mai ocupat cineva de el?

Daca nu, stiti vreunul din afara care sa fie cat de cat stabil,jucabil si in engleza?

Multam fain Smile
srv e mort , si acolo sunt doar rusi . Ar fi calumea un DM Enklawa cv sau un RP
Nu mai sunt jucători, e prea vechi jocul, au apărut altele noi.
jocul e foarte smecher fata de cacaturile de azi, si playeri sunt mai alesi rusi sunt 40+ daca s.ar face un srv in engleza si s.ar imprastia vestea iti zic eu ca o sa fie
Pages: 1 2