World of Gothic - Forum

Full Version: Schimbari!
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
Daca a-ti vrea sa schimbati ceva in G1 g2 g3 clasa asa

g1. cu tare.....

g2.....

g3....


fara sa ziceti de buguri


Eu unul as vrea asa:


G1:Gameplay
G2:e bun
g3: voice-ul
g1. tot imi pare rau ca s-au despartit pirahna de jowood. daca nu, relansau g1 cu rezolutie mai buna si arme noi. dar aceleasi misiuni.
deci cam asta. cu gameplay-ul nu am nimic. o fi el ciudat, dar te obisnuiesti repede cu el Smile
g2. putin grafica. e tot grafica aia de 2002-2003 Haha
g3. are cerinte mult prea mari pentru grafica lui.
G1:Nimic e bun
G2:Muzica
G3Tongueovestea( as vrea sa fie la fel de incitanta ca in precedentele)
Vedeti ca se ocupa unii de modificat G3(cei ce au acut CP1.73) :
- Chapters will be back in g3 [similar to g1/2]
- You can join only one fraction (orcs, rebells or assasine) [similar to g1/2]
- In the video a quest is shown/explained (as an example)
- The "goals" of the CST are explained, ... better and deeper story, the story takes you more by the hand (you are not so lost like in g3, not knowing where to go next) [similar to g1/2]
- Log- entries [similar to g1/2]
- Based on (and requires) CP1.73
- Other mods will be included

http://forum.worldofplayers.de/forum/sho...p?t=740610
Ei zic ca pana la sfarsitul lui 2010 sigur v fi gata!
(01-19-2010, 06:18 PM)Tharr Wrote: [ -> ]you are not so lost like in g3, not knowing where to go next

bine zis, dupa ce am mers in mai multe orase m-am intrebat unde sa merg: la xardas sa vorbesc cu el sau in varant sa mai fac questuri sau sa caut fire chalice-uri.
si cand mergeam prin paduri mi-era lene sa deschid harta si sa vad unde sunt, si ma pomeneam in mijlocul salbaticiunii
G1:E bun G2:Muzica,in rest jos palaria G3:As schimba totul Haha
La G3 as reface acceptarea in guilduri din g-urile anterioare.
da e prea greu sa intri intr-un guild
Si eu as vrea contolul din gothic 1 inbunatatit ( sa fie ca in G2 cu un simplu click sau control ) aa si sa poti alege doar o ghilda in G3 cum a spus Tharr.
Mda, chestia cu ghilda in G3 ar fi fost buna. Acum chit ca esti Fire mage si ai skill-ul, porti roba lor, fie ca esti Paladin, ai skill-ul si umbli cu armura, nu schimba cu nimic povestea. Exista un mod, foarte reusit, Quest Packet care introduce ceva interesant - nu poti umbla cu haine de rebeli printre orci, pt ca vei fi atacat, sau ca nomad printre hashishini. Dar merge foarte bine cu Content Mod, vi le recomand.
Pages: 1 2