World of Gothic - Forum

Full Version: Probleme conectare Gothic Multiplayer.
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
(06-29-2014, 12:05 PM)Dorel Wrote: [ -> ]
(06-29-2014, 12:01 PM)Hydrax Wrote: [ -> ]Nu stiu ce are.. oare e ca nu am jocul original? E piratat...E de la GoG.

Stai calm, daca-i de la GoG nu-i piratat. :3

Dezinstaleaza jocul si multiplayerul si instaleazale din nou, poate o sa functioneze. O problema de genul asta a avut si Heagn vara trecuta, cand pierdea conexiunea, dar nu stiu de ce.
Stiu ca astea de la gog nu sunt piratate.. dar e luat de pe filelist.. Ai skype sau ceva in care putem vorbi?

Daca nu instalez niciun mod sa il fac 2.6a oare o sa mearga daca e pe 2.7? Sau trebuie tot pe 2.6?


-------------
Postarea ta a fost editată. Pirateria și discuțiile de spre ea sunt interzise pe WorldofGothic România.

REGULAMENT


(06-29-2014, 12:08 PM)Hydrax Wrote: [ -> ]Daca nu instalez niciun mod sa il fac 2.6a oare o sa mearga daca e pe 2.7? Sau trebuie tot pe 2.6?


Daca ai moduri instalate, asta ar putea fi problema. Cat despre versiune, eu folosesc Gothic II Gold, deci nu siu, dar cred ca functioneaza pe ambele. Reinstaleaza jocul.
Hmm.. tot nu merge Sad ... Si eu care credeam ca totul o sa mearga si o sa fie bine. Tot asa imi arata dupa ce tocmai l-am instalat..
(06-29-2014, 12:35 PM)Hydrax Wrote: [ -> ]Hmm.. tot nu merge Sad ... Si eu care credeam ca totul o sa mearga si o sa fie bine. Tot asa imi arata dupa ce tocmai l-am instalat..

Uite, nu e de la server, e de la tine. [Image: 2n87wab.jpg]
Ai nevoie de 2.7?
@Hydrax: Selecteaza-l (pe gmp) ca exceptie la firewall și/sau eventual la antivirus. Poate poate.
(06-29-2014, 01:27 PM)Hegan Wrote: [ -> ]Ai nevoie de 2.7?

Nu, functioneaza si pe 2.6. Acelasi pe care l-ai folosit si vara trecuta Hegan
Nu pot sa intru pentru ca spune ca nu am wog.vdf si la inceput ca nu am nici Gothic 2 Night of the Raven in folder desi e instalat, chiar acum pentru ca cel vechi avea probleme.
(06-29-2014, 02:58 PM)Hegan Wrote: [ -> ]Nu pot sa intru pentru ca spune ca nu am wog.vdf si la inceput ca nu am nici Gothic 2 Night of the Raven in folder desi e instalat, chiar acum pentru ca cel vechi avea probleme.

Pai ai downloadat wog.vdf si l-ai pus in Data? Ai urmat instructiunile din tutorial?
Da dar acum il reinstalez poate va merge asa.

Nu merge nici acum wog.vdf trebuie scris sau simplu, trebuie sa fie de tip vdf sau nu? Cum il fac asa?
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11