World of Gothic - Forum

Full Version: Sugestii pentru server
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6
Pe intelesul tuturor :
1. As vrea sa ca Dorel sa deschida serveru (si mai multi vor) ;
2. Am incercat sa folosesc un limbaj gothicanian =))) .
(02-17-2015, 01:29 PM)ShadowZz Wrote: [ -> ]Am uitat sa va spun . Este un server in engleza GMP , se numeste : Immersive Khorinis ( English RP ) , este frumos si merita sa jucati
(02-18-2015, 06:11 PM)Hydrax Wrote: [ -> ]Pe intelesul tuturor :
1. As vrea sa ca Dorel sa deschida serveru (si mai multi vor) ;

Pai na , cauta tu host si cand o sa realizezi ca il platesti degeaba ca nu joaca nimeni poti plange sub o masa sau ceva.
(02-19-2015, 06:33 PM)Robi Wrote: [ -> ]
(02-18-2015, 06:11 PM)Hydrax Wrote: [ -> ]Pe intelesul tuturor :
1. As vrea sa ca Dorel sa deschida serveru (si mai multi vor) ;

Pai na , cauta tu host si cand o sa realizezi ca il platesti degeaba ca nu joaca nimeni poti plange sub o masa sau ceva.

Nu mi-a pasat ca am platit hostul, l-am folosit la altceva dupa ce am inchis serverul... Doar ca nu am timpul si dispozitia necesara ca sa fac acum un server.
Cum fac sa intru pe serverul lu thorusus ? Am pus vdf-ul in gothic 2 / data , nu se conecteaza Sad
iti apare : link expired .... plm ??

daca da inchidel si intra de mai multe ori.
daca nu nu ai bagat moddu in data-maps acolo.
Am intrat vad npc-uri ,au aparut 2 scrisuri unu peste altu (rosu si verde) cu login si registration
fac cont
Cand bag parola ..nu merge.
Scrie meph disconected to the server
prima data pui numele .

/n si numele tau
/register si parola
/login si parola
Nici mia nu imi merge.. Am pus aia cu VDF acolo in data parca, unde-s mai multe vdf-uri si cand dau sa ma conectez imi spune "You are disconnected from the server" si daca dau sa vad playeri npc-urile le vad..
Pages: 1 2 3 4 5 6