World of Gothic - Forum

Full Version: Ajutoor
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
soul ce e cu linku ala?
Acolo ai toate misiunile adaugate de addon-ul "Night of the Raven".
Oricum, tinand cont ca nu prea cunosti engleza, ti-e cam inutil tutorialul ala Haha .
Nici eu nu stiam cand jucam Gothic.
Nici eu. L-am jucat in germana si apoi in engleza. Asta la pe la 9 ani.
Anyway, dupa putin timp prinzi ideea si te misti singurel, fara ajutor, fara probleme.
Am sa downloadez salvarile lui Moderation. Sunt curios ce a rezolvat pana in prezent, xD .

EDIT : apare o singura salvare cu numele "huao" si care are 0% progres + ca versiunea ta de gothic e diferita. Am luat crash instant cand am incercat sa dau load game.
Am versiunea in romana.... Gothicul l.am luat de la magazinul din centru.. Am scris gothic 2 notr (pe bilet cand am mers sa cumpar) si am gasit gothic 2 (includes night of the raven addon )

Am luat de la inceput pe mercenar si l.a inceput am vazut ca am misiunea "raven"... Spune ca trebuie sa vorbesc cu saturas... Am ajuns la chapter 2

Kalatas nu e doar o salvare... Ci 3.., incearca sa iei gothicul de unde am spus ... E unul ff bun nu a facut niciodată probleme... Addonul gothicul directx totul se instalează automat... Dai autorun instal gothic apoi instal gothic 2 addon si tadaaaa merge perfect

--------------------
Postare editată.
Discutii care fac referire la piraterie sunt interzise pe WoldofGothic Romania.


Regulamentul aici. Va rog sa-l cititi.
http://www.worldofgothic.ro/forum/announ....php?aid=3
Eu am Gothic 2 Gold de pe *******. Si al meu merge perfect si n-am probleme. Alta e problema.
Tu ai instalat si patch-ul in romana dupa ce ai instalat jocul?
Sau Gothic-ul tau e in romana?
Ori avem versiuni diferite de Gothic, ori ai uploadat alta salvare.

-------------
Postare editată.
Discutii care fac referire la piraterie sunt interzise pe WoldofGothic Romania.
Nu ati citit regulamentul, pirateria e interzisa, mai bine folositi EDIT.
Si acum care e problema ?
Kalatas am luat gothicul de acolo am instalat addonul dupa versiunea in romana de pe forumul asta....
Soul am luat de la inceput gothicul , m.am dat pe mercenar si dupa ce am vorbit cu cavalorn mi.a aparut o misiune numita "raven" si zice sa vorbesc cu saturas....
Acum am vreo sansa sa pot trece portalul, sa ma lupt cu raven etc ?

Pe salvarea trecuta in care eram paladin nu am primit misiunea "raven"
Inseamna ca nu era NOTR, ca o primeai automat.

Pai trebuie sa te alaturi celor din Ring of Water, vorbeste cu Lares care e in Harbour, el te duce la Water Mages, acolo unu' iti da o harta cu locurile alea de sacrificiu, cum era cel unde ai gasit Eye of Innos.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10