World of Gothic - Forum

Full Version: Gothic 3 - Forsaken Gods
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Salutare. Unde pot gasi si eu piatra de teleportare din Trelis ? Am cautat peste tot dar zice de o trezarorie din Trelis si nu stiu ce e aia trezorarie, am cautat prin toate casele dar nu am gasit nimic :|

P.S Am mai facut un topic dar cineva mi la sters :|
Piatra de teleportare in Trelis e intr-un cufar de langa oras. E pe langa una dintre intrari, langa statuia lui Beliar.

*Nu stiu de threadul sters, dar mai mult ca probabil a existat un motiv pentru care a fost sters.
(09-04-2014, 09:03 PM)Terente Wrote: [ -> ]Piatra de teleportare in Trelis e intr-un cufar de langa oras. E pe langa una dintre intrari, langa statuia lui Beliar.

*Nu stiu de threadul sters, dar mai mult ca probabil a existat un motiv pentru care a fost sters.
Nu am vazut nici un cufar si nici o statuie langa porti, eu ma refer la versiunea forsaken gods, nu la cea normala pentru ca aceasta versiune e diferita....
E langa statuia lu' Beliar, in spatele ei si trezoreria este langa castel, trebuie sa cobori in jos.
(09-04-2014, 08:46 PM)Deneky Wrote: [ -> ]P.S Am mai facut un topic dar cineva mi la sters :|

Nu ti l-a sters nimeni, l-am mutat eu la locul potrivit ( aici: http://www.worldofgothic.ro/forum/showth...241&page=7 ). Dupa cum am zis acolo, posteaza intrebarile in topicul dedicat acestui lucru, nu crea cate un topic pentru fiecare problema.