World of Gothic - Forum

Full Version: Anyone playing Starcraft brood war or Mount&Blade Warband multiplayer?
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
Pot spune ca M&B este un joc excelent tip RPG si multiplayer-ul este destul de tare.
Dar Starcraft 1 online?este jocul copilariei mele si nici acum n-am renuntat la el (desi nici pana acum n-am fost capabil sa-l termin)
eu ma apuc azi de m&b
Haha)
In warband multiplayerul e cea mai buna parte.
mda . chiar vroiam sa intreb pe cineva . sunt singurul care nu intelege ABSOLUT NIMIC din campanie ? prea haotic e totul
Nu mi se pare haotic :~
Imi place mai mult warband pt ca nu are arme de foc
Nu e haotic,e.....ce si cum vrei tu,tu-ti construiesti singur povestea,asta-i partea tare in M&B
Eu am ajuns in primu oras si am luptat in arena, pan la lvl 5 dupa n-am mai jucat . Era amuzant sa lupti in arena aia Haha.
abia acu m-am prins .regatu suediei (swadia or whatever) o declar nu stiu ce razboi nordului (ma simteam putin ca in GOT) si m-am dus eu cu un jarl de ala si am jefuit un sat si aveam o armata jmechera . e fain dar intrebarea e urmatoare . cum declansez un raboi sau macar cum pot sa stiu cand apare unul ? :|
Razboaiele incep singure, te anunta in log Kingdom of Rhodoks declared war to ..
Ataca caravane, armate. Daca incalci pacea pierzi reputatie cu regatul tau parca.
pai si bani si armata cum imi ridic rapid si cum cresc levelu :|
Pages: 1 2