World of Gothic - Forum

Full Version: Gothic 3 - Forsaken Gods in limba romana
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Salutare. Eu joc Forsaken gods si vreau sa va intreb daca se poate sa il pun in romana, pe gothic 3 normal (nush cum ii zice) am putut sa-l pun in romana dar forsaken nu stiu daca se poate.
Si inca ceva, daca instalez patch-ul, salvarile mi se sterg ?
Nu exista Gothic 3 FG in romana. Daca vrei un joc in romana asemanator cu Gothic, incearca Risen 1.
Si GTA 3 e in romana, daca vrei un joc in romana.
Inteleg...
Dar se poate lua salvarile de la Gothic din pc-ul fratimiului si sa le pun pe pc meu ?
Da, se poate.
(09-06-2014, 10:20 PM)Dorel Wrote: [ -> ]Da, se poate.
Dar cum sa fac, adica am cautat prin tot folderul Gothic si nu am gasit nimic ce sa iau de acolo si sa pun la mine in pc :|
Explica-mi te rog...
Pentru Windows 7 salvarile le gasesti in Documents/gothic 3, nu in folderul jocului.
(09-06-2014, 10:57 PM)Dorel Wrote: [ -> ]Pentru Windows 7 salvarile le gasesti in Documents/gothic 3, nu in folderul jocului.
Wow ce tare, ms frumos. Eu jucam pe pc lu fratimio ca are o placa video mai buna dar are rami varza si se blocheaza mereu gothic-ul, pe al meu am placa varza si rami buni dar cand am bagat salvarile de la el lol, merge mai bine, nush daca o fi de la asta dar lol :X:X: