World of Gothic - Forum

Full Version: Salut!
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4
Ms, salut!
Salut, cati ani ai?
(11-17-2014, 06:24 PM)Hiperboreanul Wrote: [ -> ]Si tu asculti? ,,Nopti prea lungi'' cel mai bun album!
Macar e cineva cu gusturi bune pe aici!Smile

As avea o intrebare legat de G3, unde ar cam trebui s-o pun?
Kazi Ploae/Kazi Ploae si Specii, Bean, Flow Rege, de Underman nu cred ca ai auzit?
Ma sperie soul asta cu atata cultura in materie de muzica... Poate o data o sa ajung si eu ca tine...
(11-17-2014, 11:29 PM)Robi Wrote: [ -> ]Ma sperie Soul asta cu atata cultura.:clap::clap::clap:
Ceva gen?
Da da.
@soul of darkness
Da ascult si Kazi Ploae, Specii, Flou Rege, CTC etc (cam cu ce se manca undergroundu' romanescHahade Underman am auzit da' n-am ascultat nimic de la el)
@Cristian
12Haha)Tu?
da' stiu ca cica n-ar trebui sa intru pe site-uri de socializare, forumuri si MMORPG-uriRolleye, da-s mai rebel oricumSmile (asculta La Familia - Singur contra lumi!)
Apropo mai joc Minecraft, Drakensang Online, Assassin's Creed etc.
Soul, am ascultat amu' si Underman - Nici un pas inapoi cu AFO. Da, deci piesa asta chiar e faina! Alte piese de genu' ar fi : NA' - Fii ai bravilor soldati, Specii - Patria, Vikloth - Eu cred in România etc.care le stiam de mai demult.
Defapt am 11 ani si fac 12 joia asta pe 20 NoiembrieSmile
Salut si bun venit pe mylittlepony.com! Oooops forumul gresit!

Serios acum,bun venit si sedere placuta Grin
Multam!
Prima fraza sper ca a fost la caterinca?!Haha
Pages: 1 2 3 4