World of Gothic - Forum

Full Version: Sugestii concurs christmas 2014
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
(12-21-2014, 06:02 PM)Robi Wrote: [ -> ]
(12-21-2014, 05:58 PM)Dorel Wrote: [ -> ]Ps2: Si ar trebui ca staff-ul sa nu poata participa.

Dorel nu are idei de poezie si nu vrea sa zica lumea ca e naspa pentru ca nu participa.. Haha

Exact. Haha
(12-21-2014, 06:02 PM)Robi Wrote: [ -> ]
(12-21-2014, 05:58 PM)Dorel Wrote: [ -> ]Ps2: Si ar trebui ca staff-ul sa nu poata participa.

Dorel nu are idei de poezie si nu vrea sa zica lumea ca e naspa pentru ca nu participa.. Haha


Urat, dar asa e. What
gata ! ramane poezia pt craciun ^^ (ieeei . poate in sfarsit voi reusi sa scriu si eu ceva mai serios)
eu as vrea CA CAdou privileged Haha)
(12-22-2014, 05:48 PM)IvoD3xxx Wrote: [ -> ]gata ! ramane poezia pt craciun ^^ (ieeei . poate in sfarsit voi reusi sa scriu si eu ceva mai serios)
eu as vrea CA CAdou privileged Haha)

La fel si cu mine, cu toate ca in afara de asta ce-o scriu pt concurs, mai am niste foi de cateva luni... da' nu le gasescSad
Eu zic sa facem doua echipe si sa ne apucam sa facem un mod pt gothic. Da asta e! Haha)
si ca premiu
Show Content
(12-22-2014, 10:07 PM)Cyrus35 Wrote: [ -> ]Eu zic sa facem doua echipe si sa ne apucam sa facem un mod pt gothic. Da asta e! Haha)
si ca premiu
Show Content

Modding, ma?
Si cei care nu se pricep?
Pe langa poezie ar putea fi o proba sa facem o scurta proza, nu stiu..
Haha)))
(12-22-2014, 10:07 PM)Cyrus35 Wrote: [ -> ]Eu zic sa facem doua echipe si sa ne apucam sa facem un mod pt gothic. Da asta e! Haha)
si ca premiu
Show Content
Si planul B?
(12-22-2014, 11:39 PM)soul of darkness Wrote: [ -> ]
(12-22-2014, 10:07 PM)Cyrus35 Wrote: [ -> ]Eu zic sa facem doua echipe si sa ne apucam sa facem un mod pt gothic. Da asta e! Haha)
si ca premiu
Show Content
Si planul B?

aha, deci am invatat ceva. Data trecuta ne.am concentrat pe mod si eram siguri ca o sa ne iasă încât nu am avut un plan B Haha
eu propun sa propună cineva ceva mai original!
Pages: 1 2