World of Gothic - Forum

Full Version: True Crime New York City
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
intel pentium D cpu 2,8Ghz
3 gb ram
512 mb 9500GT
80hdd.
mi-am instalat recent windowsu, pcu e aproape nou, piesele sunt curate nu e vb de praf, windowsu e curat, recent instalat, toate driverele, dar nu ma pot bucura de el.
Pt inceput mi-am instalat Gothic 3 nici vorba 15 fps, Risen 1 iar toate lown si nimic, rune of magic iar toate lown si pc, Oblivion slab de tot, pana si True Crime New York City sacadeaza.
ce sa fac?
ce windows ai instalat ?
(01-14-2015, 12:29 PM)BeoWulf Wrote: [ -> ]ce windows ai instalat ?

7 professional x32
ai incercat si pe windows xp jocurile?
(01-14-2015, 04:21 PM)BeoWulf Wrote: [ -> ]ai incercat si pe windows xp jocurile?

sincer nu, dar nu cred ca e mai bun xp ca si 7.
eu am ddr2, 3 placute de 1 gb, si la 2 placute programu acela CPU imi arata ca cika ele ar avea 266 frecventa si una 400. eu din cate stiu ca la ddr2 minimu e 400. oare de la placutele alea 2 de ram?
nu stie nimeni?
Nu ai incercat sa scoti placile alea de ram sa vezi cum merge fara ele ? sau invers pe aia cu 400 .eu tot cred ca e de la windows ai prea putin hdd pentru win 7(banuiesc ca ai decat o partitie) si win xp e mai bun decat win 7 pe calculatorul tau Wink incearca win xp sp3 black edition ,inca isi mai face update-uri sa nu ai probleme de securitate si in plus la ce iti trebuie win 7 ? ca doar nu iti merg jocurile astea noi aparute doar pentru win 7 Haha
am sa incerc si varianta aceasta spuna de tn
E ceva de jocul asta?