World of Gothic - Forum

Full Version: Discutii zilnice 24.10.2015
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43
@MaGoth: sorry, I really didn't have time to finish with the translations. I started, but.. mna.

@wogicieni: momentan e mort, stim cu totii asta. Poate daca o sa-mi schimb locul de munca in ceva mai relax, atunci o sa refacem ce s-a pierdut pe aici. Pana atunci, incercam macar sa-l tinem cat de cat curat, fara spammeri prea multi. Haha
Am facut update la PHP7 si la ultima versiune de MyBB. Enjoy!
Bun.
Salutari,oameni buni,noi si vechi... Invatam pentru sesiune si m-a lovit un gând:"Oare ce s-a întâmplat cu bătrânul WOG?" Vad ca a supraviețuit,din nefericire in acest moment nu pot sa citesc toate ce le-ati discutat,însă dupa ce termin cu invatatul pentru sesiune pe azi am sa mă apuc de îndată... Sper sa nu devin nostalgic ca jumătate din copilărie am petrecut-o pe aici... Voi cum mai sunteti?
(06-07-2017, 07:43 PM)Kristi Wrote: [ -> ]Am facut update la PHP7 si la ultima versiune de MyBB. Enjoy!

Good job! Grin Am observat eu ceva diferit.
(06-15-2017, 01:49 PM)cornel Wrote: [ -> ]Salutari,oameni buni,noi si vechi... Invatam pentru sesiune si m-a lovit un gând:"Oare ce s-a întâmplat cu bătrânul WOG?" Vad ca a supraviețuit,din nefericire in acest moment nu pot sa citesc toate ce le-ati discutat,însă dupa ce termin cu invatatul pentru sesiune pe azi am sa mă apuc de îndată... Sper sa nu devin nostalgic ca jumătate din copilărie am petrecut-o pe aici... Voi cum mai sunteti?

Suntem bine, lucruri prea multe nu s-au mai discutat. Smile Au fost vremuri frumoase, da.
Chiar au trecut 7 ani de cand am aterizat pe aici? Nici nu stiu daca a trecut mult sau putin,dar pare mult de cand nu am mai trecut pe aici. Observ ca discutii multe nu au fost, cred ca fiecare si-a vazut de viata lasand forumul alaturi de Gothic ca o relicva care sa ii aminteasca de "cum era odata"... Sper ca fiecare a reusit ce si-a propus de cand nu ne-am mai "vazut". Eu am reusit sa ajung student la drept la UniBuc si nu credeam ca pot citii atat de multe pagini cand nici cartile de bac nu le-am citit pe toate,dar cred ca se aplica principiul: "daca esti unde iti place nu simti ca inveti", prima sesiune a fost crima desi cumva am supravietuit fara restante... Apoi m-a izbit faptul: "wow,chiar conteaza X si Y intr-o lege, wow nu la orice proces ajungi in inchisoare, asa arata constitutia?" si multe alte ganduri de copil prost care usor-usor a ajuns matur destept Haha
Ce pot sa spun sigur: Nu stii cum e la drept pana nu simti pe pielea ta, degeaba mi-au spus prietenii sa invat in timpul semestrului si multe alte lucruri, pana nu le-am experimentat nu am crezut.
Ia te uita, fetele mai traieste, ca sa vezi, facultati, sesiuni, drepturi, i-auzi. Smecheri voi asa in general, e nostalgic cand imi aduc aminte de forum si intru sa vad daca a mai zis careva ceva si cam de fiecare data vad ca mai exista cate un post nou and shit, ar fi frumos sa ne vedem astea 3 muste care mai sunt aici sa bem ceva odata. Chiar daca nu va pasa si viata mea e grea acum in sesiune, poate reuseam sa fac mai multe daca ma trezeam sa ajung la unele examene, dar nu conteaza, e timp la toamna, nu va fie frica de restante.
(06-17-2017, 06:52 PM)Ducipal Wrote: [ -> ]Ia te uita, fetele mai traieste, ca sa vezi, facultati, sesiuni, drepturi, i-auzi. Smecheri voi asa in general, e nostalgic cand imi aduc aminte de forum si intru sa vad daca a mai zis careva ceva si cam de fiecare data vad ca mai exista cate un post nou and shit, ar fi frumos sa ne vedem astea 3 muste care mai sunt aici sa bem ceva odata. Chiar daca nu va pasa si viata mea e grea acum in sesiune, poate reuseam sa fac mai multe daca ma trezeam sa ajung la unele examene, dar nu conteaza, e timp la toamna, nu va fie frica de restante.

We can do that. Oricum o sa uitam cat de curand de Gothic si dinastea, deci sa profitam cat timp mai tinem minte. Haha
Pai hai atunci.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43