World of Gothic - Forum

Full Version: Gothic III : Cel mai bun
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19
Omori nomazii?
Faci misiunea lui Gamal din Cape Dun +1 rep. apoi omori nomazii de la oaza de langa Bakaresh + 20 si apoi il omori pe Shakyor din Lago + 4 in total 25. Se poate face in 2 ore.
Unde il gasesti pe paladinul care nu mai crede in nimic, nici macar in forta lui Innos?
Paladinul ala e cumva Ivan? (la granita dintre Varant si Myrtana, daca da)
Da este la granita aceea, insa il cheama Kurt. Ivan e mercenarul renegrat din Geldren.
Care este orasul/satul cu cele mai putine si usoare misiuni din G3? In afara de Lago.
Ardeea. Cele mai putine - cu siguranta...e doar una. Si e si relativ usoara.
(11-24-2011, 02:54 PM)Terente Wrote: [ -> ]Ardeea. Cele mai putine - cu siguranta...e doar una. Si e si relativ usoara.

Nu defapt sunt mai multe Smirk. Sii aceea cu Chris vanatorul de shy deer, cu Iomar cu lazile lui de ulei de lampa, cu Jack sunt chiar 2, dar da, sunt cele mai putine, a fost o intrebare capcana, te induce in eroare faptul ca te gandesti la un oras ca sa aiba putin mai multe ca Lago, si uiti de Ardeea.
Fratilor stiti cumva cum sa faci jocu sa nu mai insereze animale din nou?

P.S. Merge :Marvin Mode: tastati rapid marvin in joc si o sa vedeti ca nu mai trb sa intrati de fiecare data in g3.ini folder ca sa activati consola mereu si ca sa opriti mode-ul scrieti marvin din nou si se dezactiveaza. Si scrieti--) spawn sh

...intra 1 caracter care se numeste :Game Helper aka. Commander: si puteti sa va luati reputatie de la el cu orci cu ce vreti si in orase sa va bagati tot ce vreti eu asa fac. M-am dat de partea rebelilor si imi bag rep cu orcii cand fac cat 1 oras atat cat as lua daca as distruge rebelii inclusiv rezistentele din orase excludem micile misiuni care iti mai da rep cu orcii. Asta puteti sa faceti si cu hashishini.

Magicianul de foc cu nume din castelul lui King Rhobar, in Gothic 3 se numeste?
Karypto, daca bine tin minte.

Pe rebelul cu nume ce se afla intr-o mica tabara, cum pleci catre Montera din Cape Dun, se numeste... (atentie nu este vorba de Iomar)
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19