World of Gothic - Forum

Full Version: Gothic 3 CM 3.0+Quest Pack in limba romana
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
Salut prieteni.Acum cateva zile am terminat cu Gothic 2 Night of Raven,si dupa cum v-am promis am revenit si cu Gothic 3.De data asta,folosim Content mod 3.0 si quest pack-ul pentru a inbunatatii jocul.Aici aveti primele 25 de episoade.


Long live Gothic.
Am ajuns la episodul cu numarul 35.
Am ajuns la episodul cu numarul 40.
Smile

Nu inteleg de ce faceti o mie de lets playuri sunt deja mai mult decat destule in romana.Cand am chef de Gothic il instalez.
Sincer, nu iti inteleg nici audienta care pierde 20 min in fiecare zi ,daca exista.
Bun venit in Nordmar!



(09-23-2016, 02:00 PM)meph144 Wrote: [ -> ]Nu inteleg de ce faceti o mie de lets playuri sunt deja mai mult decat destule in romana.Cand am chef de Gothic il instalez.
Sincer, nu iti inteleg nici audienta care pierde 20 min in fiecare zi ,daca exista.

Asta e doar părerea ta.Eu nu am găsit nicăieri pe YT Gothic 3,spre exemplu în română cu Quest pack şi CM 3.0.
Am ajuns la episodul cu numarul 80.

Am ajuns la episodul 95Smile

Luna trecuta erai la episodul 95 din GOTHIC 2 NOTR , luna asta esti episodul 95 din GOTHIC 3 Smile
Pages: 1 2