World of Gothic - Forum

Full Version: Gothic 2 NOTR: Returning Download
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19
(02-16-2011, 05:42 PM)zara Wrote: [ -> ]este executabil , l-am instalat in folderu jocului , am citit pe un alt forum ca trebuie modificat ceva in returning.ini , acum arata cam asa [FILES]

VDF=RETURNING_mod.mod returning11_pseudoenglish_01.mod

Am modificat ce scrie acolo dar tot nu merge
scz pt dublu post , nu merge edit ca au trecut 15min ... am rezolvat pana la urma ...
Am jucat night of raven cu traducerea in romana f frumos , dar ma gandeam ca era mai bine daca faceati traducerea pt returning era mult mai misto pt ca la returning este facuta prin google translate si e praf sau la Valeya Wink O zi buna

nu stim rusaSmile.
OFF: Imi poate spune si mie cineva daca exista patch pt gothic2 in lb romana fara addonul night of the raven? Am cautat pe tot formul si am gasit traducere la addon dar la jocul simplu nu...
Ia-ti addonul si joacal ca nu pierzi nimic.
atat ma intereseaza! daca schimba povestea sau nu. ca eu joc g2 mai mult pt povestea inceputa in g1. g1 jocul copilariei Grin + ca are si o poveste palpitanta GrinGrin
(02-19-2011, 03:20 PM)toyota supra Wrote: [ -> ]atat ma intereseaza! daca schimba povestea sau nu. ca eu joc g2 mai mult pt povestea inceputa in g1. g1 jocul copilariei Grin + ca are si o poveste palpitanta GrinGrin

Modul returning schimba multe in ceea ce priveste povestea. Spre deosebire de Addon-ul official Notr.
ma ajutati cu ceva?M am inpotmolit in chapter 6 , am ucis tot am doar 2 questuri 1.back to the ship si 2.keepers , dupa ce am omorat si undead dragon ma intorc inapoi pe vas vb cu toti si le zic ca am invins etc , toti imi spun acelasi lucru atunci du te la capitan si spune i sa plecam de pe insula , ma duc la capitan si nu imi da optiunea asta , nu am numai 1 varianta sa i dau healing potion :| , ce am obs in comparatie cu gothic normal ca am primit un rune keeper rune , trebuie facut ceva in halls of irdorath in questul keepers?sau se face in korinis?Cum ajung inapoi?M-am dus si in camera aia mea si tot nimic , nu ma da inapoi in korinis
(02-19-2011, 04:41 PM)zara Wrote: [ -> ]ma ajutati cu ceva?M am inpotmolit in chapter 6 , am ucis tot am doar 2 questuri 1.back to the ship si 2.keepers , dupa ce am omorat si undead dragon ma intorc inapoi pe vas vb cu toti si le zic ca am invins etc , toti imi spun acelasi lucru atunci du te la capitan si spune i sa plecam de pe insula , ma duc la capitan si nu imi da optiunea asta , nu am numai 1 varianta sa i dau healing potion :| , ce am obs in comparatie cu gothic normal ca am primit un rune keeper rune , trebuie facut ceva in halls of irdorath in questul keepers?sau se face in korinis?Cum ajung inapoi?M-am dus si in camera aia mea si tot nimic , nu ma da inapoi in korinis

Modul Returning - un domeniu la care nu ma pricep. Sunt putini care au ajuns pana in chapter 6, so congratulations.
never mind ... l am dezinstalat , cred ca era ceva bug , am incercat toate posibilitatile ... credeti ca ati putea sa faceti Valeya in lb romana?asa cum ati facut si night of raven? Grin
(02-20-2011, 01:44 PM)zara Wrote: [ -> ]never mind ... l am dezinstalat , cred ca era ceva bug , am incercat toate posibilitatile ... credeti ca ati putea sa faceti Valeya in lb romana?asa cum ati facut si night of raven? Grin

Da...ar fi o idee.
Valeya are sound la dialoguri?
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19