World of Gothic - Forum

Full Version: Gothic : War Lord Tale
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
As vrea sa creez un mod mai putin amibitios de aceasta data care sa aduca cam 5-6 h de gameplay in plus . M-am gandit la povestea celui care a purtat Ore Armor si Uriziel inaintea eroului din Gothic 1 . M-am gandit ca in acest mod Lord-ul care a trait in Fort-Mountain ( "Focusul lui Lester" ) sa fie acelasi cu cel care a purtat sabia si armura . Voi face o poveste in care sa fie explicata infrangerea sa . Deasemenea ma voi folosi si de scrisoarea care o cerea Lester cu insistenta .

[Image: warlordc.png]

Nota: Nu vreau sa aud de G: The beginings . Stiu ca a fost un esec si ca m-am aruncat la prea mult de la inceput Tongue

Deasemenea cautam si ajutor pentru acest mod .


Site: http://warlordtale.webs.com

Deasemenea un pic de ajutor din partea moderilor cu EXP , cu privire la chestiile de baza ( modificarea hartii , inserare caracter : este tutorial dar nu stiu coordoonatele locurilor din G1 , nu este vreo harta cu coordonate?)
cand e gata?
cand e gata ...Haha nici nu la inceput Grin la mod il ajut si eu dar deocamdata invatam Grin
bn da repede ok saptamana asta care vine nu sunt acasa ma duc in tabara
Crezi ca modu e gata intr-o saptamana ? Haha
as vrea sa raspunda dranton la asta Haha
mai ales ca modu pare unu de proportii Grin
gata am revenit da in fine cred vreau sa se faca modu asta mai repede
din tabara
scz de dublu post
dranton17TongueROIECT ANULAT
modu asta pt ce gothic ii?
Pages: 1 2