World of Gothic - Forum

Full Version: Concurs de Talent si Imaginatie!
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
Exista o mica problema cred, pe prima pagina, scrie clar 'Banda desenata' nu slide-uri si am dat si un exemplu cum ar trebui sa arate.

eu cand am intrebat restu au zis ca e ok in power point:|
Pai am on intrebare: cum se presupune ca ar trebui sa facem acea banda? Setam in paint inaltimea paginii de cateva mii de pixeli, latimea de cateva sute si punem una sub alta imaginile? Sau cum?
(12-02-2011, 07:50 PM)Dastan Wrote: [ -> ]Pai am on intrebare: cum se presupune ca ar trebui sa facem acea banda? Setam in paint inaltimea paginii de cateva mii de pixeli, latimea de cateva sute si punem una sub alta imaginile? Sau cum?

Nu te apuca acum sa mai faci inca una. Ai facut powerpointul e ok asa. Am vb si cu Radu.
Am pus textura. Mie nu imi plac culorile aprinse asa ca am facut-o destul de simplaGrin. Vedeti cum arata si in jocHaha. Urmeaza banda cu misiunea. Eu am facut chiar o banda desenata, nu slide show. Pot s-o postez tot asa?
Show Content
Superb. Wink
(12-02-2011, 09:47 PM)Terente Wrote: [ -> ]Superb. Wink

MersiHaha. Asadar pot sa uploadez tot asa si banda desenata cu misiunea?

O upoadez ca sa scap de eaHaha. Misiunea este The Stranger din Gothic1. Eu am rezolvat-o foarte greu, dupa ce am citit despre ea.Smile


Show Content
Ai lucrat ceva la ea. Haha
Mai are rost sa te felicit? Da. Felicitari inca o data...
mda,nea invins clarHaha
felicitariWink
(12-02-2011, 10:34 PM)roby14 Wrote: [ -> ]mda,nea invins clarHaha
felicitariWink

Nici nu se pune problema de invins. Am spus ca particip de "amorul artei".Haha Mi-a dat putina bataie de cap pentru ca nu stiam cum sa folosesc programul. Dar am invatat. Asta e castigul meu, nu-mi trebuie altceva. Stati sa vedeti banda funny, ca abia mi-am dezmortit degetele.Haha Sper s-o termin maine, pentru ca in seara asta vreau sa-i fac o "favoare" lui Roby.Grin
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21