World of Gothic - Forum

Full Version: Gothic II: Dark Legion: proiect finalizat
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4
Fa si tu un thread cu ele.
eu am o problema cu modul....l-am instalat si mi-a apartu iconita pe desktop..dar cand am vrut sa intru imi zicea k cv nu a gasit...imi dadea o erroare si in gothic starteru pe care il aveam dinainte nu il citea deloc adik nu aparea pe langa celelalte moduriGrin
(07-27-2010, 11:22 AM)octav007 Wrote: [ -> ]eu am o problema cu modul....l-am instalat si mi-a apartu iconita pe desktop..dar cand am vrut sa intru imi zicea k cv nu a gasit...imi dadea o erroare si in gothic starteru pe care il aveam dinainte nu il citea deloc adik nu aparea pe langa celelalte moduriGrin

ai copiat DarkLegion.vdf in gothic2/data???daca nu copiaza-l acolo si cred ca o sa-l gaseasca si starter-ul.
ok msWink
Nu merge...Il instalez in folderul gothic2 si cand il deschid imi zice : Fehler bein Ausfuhrer von : gothic2.exe -game:darklegion.ini -zlog:5,s The system cannot find the patch specified. Niste idei?
reinstaleaza patchul?
Cred ca ar trebui promovat mai mult acest mod. Este unul reusit, din cate imi amintesc si este facut de unul dintre membrii nostrii. Il mut la fan mods.
Dar nu merge cand il instalezi.
(12-10-2011, 04:38 PM)Legend Wrote: [ -> ]Dar nu merge cand il instalezi.

Eu tin minte ca mi-a mers. Era orasul plin de orci.
a terminat cineva modul ?
Pages: 1 2 3 4