World of Gothic - Forum

Full Version: Drakensang
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3
Cui ii place drakensang?Este tot un RPG dar numai ca se joaca nu numai cu un caracter ca in Gothic ci se joaca in echipa.
PAre misto! Cred ca am sa il incerc

E gen dragon age! Sau the witcher cred
cum sa stim daca a aparut pe 1 august ? :|
Drakensang? Eu stiu de el de mult timp, dar nu am calculator destul de bun sa il joc.
My mistake addonul a aparut pe 1 august Smile oricum o sal joc sa nu fie a waste of time Grin
Numi place , are stofa de mmorpg
E cel mai lung RPG asa se pare.
la prima vedere mie unu nu imi place....personajele nu au voci decat knd zic "What can I do?" cv de genu asta...si dupa cum zice si carnage are stofa de mmorpg...asta e fiecare joc are atmosfera lui...si dupa parerea mea nu e vreun joc-vorbesc despre RPG-kare sa imi fi placut mai tare decat gothic..
ba da cum sa nu ARCANIA Tongue sau Risen Smile Tongue
Fratilor uitati un videoclip cu Drakensang The River of Time asta mi-a placut cel mai mult: http://www.youtube.com/watch?v=chm8bnLHypY .Deasemenea puteti sa comentati daca v-a placut acest film mie unul mi-a placut mult de totGrinSmileWink ! Dar numai ca muzica e cam putin trista Sad voua cum vi s-a parut muzica?
Pages: 1 2 3