World of Gothic - Forum

Full Version: gothic:dark mysteries
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Am deschis acest topic pt ca vreau sa va pun o intrebare celor care stiu.Cand devi Ore Baron ca Gomez iti da o armura cu 80 protectie exact ca a lui Melkor sau Arto....Dar gomez are alta armura mai faina la piept are ca un ban mare si la fel si Valkyir sau cum il chema sefu la orc hunters cum poti face rost de armura deaia ca a lor?Sau mai bn zis se poate?Astept rasp
Mi se pare ca nu
Cu parole se poate....numai asa.
Bun ms de raspGrin am o intrebare cand te duci in subteran te duci printr-un portal si e o femeie acolo El"en sau nu mai stiu cum o cheama na aia te pune sa i aduci 4 cristale si din alea 4 ea va face 1 ca sa iesi de akol.Am gasit primu la un dragon,al 2 lea la niste razori,al 3 lea la niste trolli si al 4?Unde este ca mor m-am plimbat ca prostu o ora si nu l-am gasit.
(10-08-2010, 04:05 PM)ionut_soimi Wrote: [ -> ]Bun ms de raspGrin am o intrebare cand te duci in subteran te duci printr-un portal si e o femeie acolo El"en sau nu mai stiu cum o cheama na aia te pune sa i aduci 4 cristale si din alea 4 ea va face 1 ca sa iesi de akol.Am gasit primu la un dragon,al 2 lea la niste razori,al 3 lea la niste trolli si al 4?Unde este ca mor m-am plimbat ca prostu o ora si nu l-am gasit.

Ar trebui sa-l gasesti dupa ce-l omori pe golem !