World of Gothic - Forum

Full Version: Viata pe care o traim
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
(11-04-2010, 06:59 PM)Cryssalis Wrote: [ -> ]dar ce ziceti de huliganii astia care nu au ce face Smile si pana la urma se imbata si nai cum sai gonesti din scara decat daca chemi politia ?? Smile vi sa intamplat Haha mie de 3 ori Haha nu puteam sa dorm dincauza lor statea chiar in fata scarii din apropiereHaha

huligani mari sau mici??ca varsta ma refer?? daca sunt mai mici ca mine sa vezi cu zburau din scara....daca nu...politia se ocupaHahaHaha.....
lol aia mai mici cu siguranta Haha zburau Haha da ma refer la aia inalti cat usa si cand treci pe lanaga ei Haha te injura sau iti cere bani ?Haha
ilidan cum ti-ai schimbat numele pe forum?
(11-04-2010, 09:22 PM)Cryssalis Wrote: [ -> ]lol aia mai mici cu siguranta Haha zburau Haha da ma refer la aia inalti cat usa si cand treci pe lanaga ei Haha te injura sau iti cere bani ?Haha

pe la noi prin oras chiar nu exista dinastia care-ti cer bani...cred ca traiesc io intr-o zona foarte linistita....
(11-04-2010, 10:34 PM)carnage12 Wrote: [ -> ]ilidan cum ti-ai schimbat numele pe forum?

probabil a vb cu raducu...
misto Haha (da am vb cu raducu? DC?) Haha DAR cu piata neagra ce mai zicem ?? ar trebui interzise sau aprobate Haha
(11-04-2010, 11:27 PM)Cryssalis Wrote: [ -> ]misto Haha (da am vb cu raducu? DC?) Haha DAR cu piata neagra ce mai zicem ?? ar trebui interzise sau aprobate Haha

piata neagra include pirateria??? atunci nu comentez..HahaHaha...piata neagra in Romania este necesara pentru ca noi este saraci si astfel cumparam masini din alte tari fara sa platim diverse taxe....nu stiu sigur daca la asa ceva te-ai referit dar am fost pe aproape oricumHaha
Smile lol am auzit de la stiri
,,, ca noi platim apa de ploaie Haha its true :S?
omg ce prostie
stiu dar despre taxa de poluare ? Smile stiu ca masina poleaza Smile sa zicem ca merita taxa asta Haha dar ce se face cu banii ? Smile
oameni dementi
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20