World of Gothic - Forum

Full Version: Participantii traducerii Gothic3
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3
Cine a contribuit la traducere sa posteze aici numele de pe forum si cu numele real exemplu:

Carnage12(Scutaru Constantin)
Pepe_the_shepherd (Szekeli Marian)
Nu cred ca vor vedea toti "traducatorii" topicul, multi nu mai activeaza pe forum.

Show Content
old nick(Sumedrea Nicolae).
(12-20-2010, 01:20 PM)Raducu Wrote: [ -> ]Nu cred ca vor vedea toti "traducatorii" topicul, multi nu mai activeaza pe forum.

Show Content

chiar te rog.
Cryssalis(Vanghele Silviu Cristian) Smile
Eu am cam pierdut partea mea asa ca nu are rost sa-mi spun numele intrucat nu am contribuit cu nimic. Imi cer sincer scuze si vreau sa va spun ca ati facut o treaba grozava! Tineti-o tot asa!
Havoc(Stoilescu Florian)
ori nu ne mai stii, carnage?
(12-20-2010, 07:11 PM)Havoc Wrote: [ -> ]Havoc(Stoilescu Florian)
ori nu ne mai stii, carnage?

vroia sa ne stie si numele...atata totSmile...nu avea de unde sa ne stie numele...
(12-20-2010, 06:40 PM)Skyle Wrote: [ -> ]Eu am cam pierdut partea mea asa ca nu are rost sa-mi spun numele intrucat nu am contribuit cu nimic. Imi cer sincer scuze si vreau sa va spun ca ati facut o treaba grozava! Tineti-o tot asa!

Pai nici nu prea avea rost sa-ti consumi primul post pentru a ne zice asta. Nu ai de ce sa-ti ceri scuze...pana la urma e o munca voluntara si nu cred ca ai promis ceva, cuiva....
Quote:"Tineti-o tot asa!"
Pai trilogia Gothic a fost terminata de tradus....nu cred ca mai avem ce continuaTongueHaha.
forsaken bugs? urmatoarea tinta? Tongue
Pages: 1 2 3