World of Gothic - Forum

Full Version: JoWood is dead
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
http://corporate.jowood.com/content/view/224/1/lang,en/

Serves them right for fucking up Gothic series.
nu ma nu se desfinteaza Haha
Pentru fanii seriei oricum murise din septembrie 2010...Acum ca nu au avut succes cu Arcania si tinand cont ca alte jocuri mari nu prea au facut ei (cu unele exceptii spellforce, sam and max ...).
Meritau asta, in orice caz...
Yeah........ Finally, si din cate stiu drepturile seriei se reintorc la PB. Haha Haha Haha Haha
Poate ca vom vedea Gothic 5!
(08-17-2011, 09:53 PM)The Mad Digger Wrote: [ -> ]Yeah........ Finally, si din cate stiu drepturile seriei se reintorc la PB. Haha Haha Haha Haha
Poate ca vom vedea Gothic 5!

S-au reintors, defapt.

Poate ca vom vedea Gothic 4!
Smirk
terente nu mai spune asta eu i sunt recunoscator lui jodwod si lui piranha bytes fara el nu as fi gasit gothic(fericireaGrin)

(08-17-2011, 10:19 PM)hegan Wrote: [ -> ]terente nu mai spune asta eu i sunt recunoscator lui jodwod si lui piranha bytes fara el nu as fi gasit gothic(fericireaGrin)

Jowood nu are treaba cu seria Gothic...nu e scopul lor asta. Piranha are toate meritele pt. G-serie.
dar nu ei au facuto

Sunt nevoit sa fac off-topic, dar hegan, in numele lui Hitler , Schimba semnatura aia! Imi ia 1 minut sa intru intr'un topic in care ai postat!
se pare ca terente mi-a micito mersi si pe mn ma deranja

Pages: 1 2