World of Gothic - Forum

Full Version: Risen 2: Dark Waters (2012)
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Review in limba romana. Risen 2: dark waters.
hmm am o decizie grea de facut mai am doar 10gb spatiu disponibil si nu stiu daca sa incerc Risen 2 sau The Witcher...
Daca ceri un sfat in legatura cu ce sa joci, ar trebui sa stii ca toti de pe aici care au jucat R2 vor fi foarte biased si ti-l vor recomanda, chit ca Witcher e probabil jocul mai bun.

Mulţumiri celui ce l-a uploadat pe contul oficial al forumului.

What Risen 2 in a nutshell (din pacate)
Fiecare e liber sa-si exprime parerea. Parerea mea e ca un american care pune Risen 2 intre Skyrim, Dragon Age si Piratii din Caraibe n-a inteles mare lucru din genul asta de rpg, fiind prea preocupat sa aprecieze valoarea cantarita doar in greutatea sacilor cu bani.
Dar asta e parerea mea si nu am bani cu care s-o sustin.Haha
Nici mie nu mi se pare sa fie un youtuber pe care l-as crede, dupa video-ul asta. O prima impresie. + ca mi se pare neatractiv review-urile lui in sine.

Risenul 2, a fost destul de ok. Slab in comparatie cu Risen 2 si Gothicuri, dar bun printre rpg-uri existente.
(01-03-2014, 09:53 PM)Terente Wrote: [ -> ]Risenul 2, a fost destul de ok. Slab in comparatie cu Risen 2 si Gothicuri, dar bun printre rpg-uri existente.

Nu am inteles care Risen il consideri slab.
Probabil a vrut sa zica : "Slab in comparatie cu Risen 1...."
(01-03-2014, 11:24 PM)Dorel Wrote: [ -> ]Probabil a vrut sa zica : "Slab in comparatie cu Risen 1...."

Asta am vrut sa zic, intradevar. Grin Eram pe fuga cand am scris mesajul. My bad.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15