World of Gothic - Forum

Full Version: Arcania Fall of Setarrif
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6
Daca Arcania Fall of Setarrif se va lansa, producatorii anuntau ca vom putea sa fim in rolul mai multor personaje, nu numai in rolul lui emo nameless. Acest lucru este o noutate pt. serie si cred ca e ultima lor incercare de a iesi din aceasta mizerie care au provocat-o.
sper sa fie un joc bun...si sa aiba peste 20-25 de ore de joc...Smile
Om trai si om vedea!!!
Arcania Fall of Setarrif a fost lansat de curand!
E standalone?
da, este stand alone
Un intro de nota 10.

Show Content
(10-05-2011, 11:23 AM)Zamolxis1 Wrote: [ -> ]sper sa fie un joc bun...si sa aiba peste 20-25 de ore de joc...Smile
Om trai si om vedea!!!

Imi pare rau ca te dezamagesc, dar l-am terminat in vreo 5, 6 ore. Foarte slab...Am luat un "aperitiv" tare, g1 si acum ,dupa o masa "saracacioasa" ma delectez cu un "desert" delicios, g2notr.
frumos zis old nickWink...imi plac vb tale intelepte de jamaican drogatHaha...glumescWink
(11-02-2011, 06:07 PM)Zamolxis1 Wrote: [ -> ]frumos zis old nickWink...imi plac vb tale intelepte de jamaican drogatHaha...glumescWink

Am omis sa precizez ca "masa saracacioasa" e fall of ...arcania, dar cred ca te-ai prins.
Si ar trebui ca in postul tau sa apara macar un cuvant on topic, pentru ca in fall of arcania (n.b.!) nu apare niciun jamaican drogat (si eu glumesc, deocamdata). Haha
Haha...ar fii fain sa apara...si sa vorbeasca gen Rasta MannaHaha...oricum arcania fall of setarif e naspa pentru ca nu-mi merge pe calcSmile
Pages: 1 2 3 4 5 6