World of Gothic - Forum

Full Version: Templul lui Sleeper
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Salut,cum se poate ajunge la Sleeper,odata ajuns in templul lui? Multumesc.
la asta trebuie sa cauti cei 4 orc shamani blestemati (ps uitate la wiki forum la g1 creaturi sa vezi cum arata ) ei sunt in 4 morminte diferite trebuie sa ii omori si la iei sabiile
Multam mult Cryssalis,dar nu am inteles ce ai zi cu : ,,ps uitate la wiki forum la g1 creaturi sa vezi cum arata,,.
(02-23-2011, 07:21 PM)kelokata Wrote: [ -> ]Salut,cum se poate ajunge la Sleeper,odata ajuns in templul lui? Multumesc.

http://www.worldofgothic.com/images/g1karten/temple.jpg
Asta este o harta a templului.
Spune juniorul meu ca a trecut de un tip Gor Boba si apoi a trecut prin niste tunele pana la un lac de lava.Si acolo a gasit mai multe porti si unele erau inchise.Nu stie pe care sa intre.Multam mult de ajutor.
Cel mai bine ar fi sa foloseasca harta, templul este destul de complicat sa sa ii putem explica exact ce si cum.
Incearca toate camerele si invarte 3 leviere sau mai simplu(daca ai acrobatics invatat) sari pe partea cealalta usor.
eu nu mas grabi la templul lui sleeper daca nu sunt destul de pregatit ...adica:
am invatat multe skiluri , am hp mare, protectie mare, arma buna , magii bune , sau cel putin cateva potiuni
Va multumesc mult la toti pentru raspunsuri.
Deci cred ca trebuie Inchis!