World of Gothic - Forum

Full Version: Intrebare din Gothic 1
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
Salut,cum poate fii omorat Grash-Varrag-Arushat ? Este un orc preot din templul lui Sleeper.
Multumesc.
Revin cu o intrebare,scuze dar nu am mai putut da edit: ce este in tunelul din spatele lui Sleeper? Multumesc.

1. nu mai stiu
2. un portal
daca ai luat sabia uriziel te duci la xardas si te trimite sa ii reincarci puterile.. incepe ultimu caplitol te duci la xardas si din sabie o sa iti faca o runa(asta daca vrei) sau poti pastra sabia asa... si abia atunci poti sa il omori pe ala cu runa sau cu sabia uriziel
@ z3ro cool
@ toyota supra
Multumesc mult de ajutor.Rog moderatorii sa nu inchida postul,deoarece juniorul poate ma mai pune sa pun intrebari referitoare la Gothic 1.Multumesc.Sigur o sa ma intrebe de sabia aia uriziel,pe unde ar fii.
Daca ai batut toti 4 gardianii(ultimu e ala care nu l-ai putut tu bate) o sa-ti amintesti un gardian care statea intr-o camera inconjurata de un cerc de lava si puteai ajunge acolo doar activand un pod sau sarind daca aveai acrobatics invatat, in spatele gardianului alauia era o masa din piatra iar pe masa era o sabie cu numele"strange sword"(sabie stranie/ciudata), poate ai luat-o si nu-ti mai aduci aminte, cauta prin inventar, dute la xardas si vorbeste cu el si vei sti ce sa faci in continuare.
Multumesc la toti pentru sfaturi.Ii pot lua pe Milten,Gorn,Diego si Lester la templul lui Sleeper sa ma ajute sa omor orcii?
Multumesc.
(03-07-2011, 10:22 PM)kelokata Wrote: [ -> ]Multumesc la toti pentru sfaturi.Ii pot lua pe Milten,Gorn,Diego si Lester la templul lui Sleeper sa ma ajute sa omor orcii?
Multumesc.

Nu.
Salut,imi puteti spune daca stiti cine sunt personajele urmatoare: Barthos von Laran, Lou, Trokar, Arthog Amashrog, Zahra , Murt Mulgo, Anieb, Bak Arash. Sunt si din G2 si 3 din cate mi-a zis juniorul.Scuze ca am postat pe toate la G1.Toane de copil de 8 ani.
Multumesc.
(03-10-2011, 11:05 PM)kelokata Wrote: [ -> ]Salut,imi puteti spune daca stiti cine sunt personajele urmatoare: Barthos von Laran, Lou, Trokar, Arthog Amashrog, Zahra , Murt Mulgo, Anieb, Bak Arash. Sunt si din G2 si 3 din cate mi-a zis juniorul.Scuze ca am postat pe toate la G1.Toane de copil de 8 ani.
Multumesc.

Multe dintre ele nu sunt nici din Gothic 2, nici din 3.
(03-10-2011, 11:05 PM)kelokata Wrote: [ -> ]Salut,imi puteti spune daca stiti cine sunt personajele urmatoare: Barthos von Laran, Lou, Trokar, Arthog Amashrog, Zahra , Murt Mulgo, Anieb, Bak Arash. Sunt si din G2 si 3 din cate mi-a zis juniorul.Scuze ca am postat pe toate la G1.Toane de copil de 8 ani.
Multumesc.

Era mult mai uşor să cauţi pe google fiecare nume în parte ... şi mai adăugai "gothic" ca să nu dai de alte prostii.
Pages: 1 2