World of Gothic - Forum
Gothic 1'2' Secrete Fara frica!!!! - Printable Version

+- World of Gothic - Forum (https://worldofgothic.ro/forum)
+-- Forum: The Colony (https://worldofgothic.ro/forum/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Forum: Discutii Gothice (https://worldofgothic.ro/forum/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Thread: Gothic 1'2' Secrete Fara frica!!!! (/showthread.php?tid=1681)

Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22


RE: Secretele din seria Gothic - Kristi - 11-16-2009

Nu trebuie sa vorbesti mult cu el. Daca ai invatat pickpocketing si ai destula dexteritate e floare la ureche.


RE: Secretele din seria Gothic - Carnage - 11-23-2009

Nu stiam cu treaba de dexteritate...lol


RE: Secretele din seria Gothic - JamaicanBoy15 - 12-28-2009

Da erau 12 sh cu Xardas care era sefu lor 13Smile
scz post Haha


RE: Secretele din seria Gothic - Cryssalis - 12-28-2009

12-13 nu mai conteaza asta acuma Haha pentru ca in gothic 2-3-3fg nu s-a mai vorbit de cei 13 magicieni sau 12


RE: Secretele din seria Gothic - Kristi - 12-28-2009

(12-28-2009, 12:14 AM)JamaicanBoy15 Wrote: Da erau 12 sh cu Xardas care era sefu lor 13Smile
scz post Haha

Bariera Magica a fost creata de 12 magicieni (Corristo, Rodriguez, Torrez, Drago, Saturas, Cronos, Merdarion, Myxir, Nefarius, Riordian, si Xardas) 5 Magicieni de Foc si 6 Magicieni de Apa + Xardas.

P.S. Milten s-a alaturat Magicienilor de Foc, dupa crearea Barierei, timp in care Xardas a parasit aceasta comunitate.


RE: Secretele din seria Gothic - Cryssalis - 12-28-2009

(09-04-2009, 09:03 PM)Edg Wrote: Stiati ca de fapt au fost doar 12? Cei de la Piranha Bites au recunoscut ca au facut o greseala, pentru ca Milten s-a alaturat magicienilor focului imediat dupa ce a plecat Xardas din tabara veche, deci dupa crearea barierei si astfel au aparut 13 magicieni in colonie.
Uite daca te uitai mai in urma vedeai postul lui edg Smile


RE: Secretele din seria Gothic - Kristi - 12-28-2009

(12-28-2009, 05:32 PM)Illidan Wrote:
(09-04-2009, 09:03 PM)Edg Wrote: Stiati ca de fapt au fost doar 12? Cei de la Piranha Bites au recunoscut ca au facut o greseala, pentru ca Milten s-a alaturat magicienilor focului imediat dupa ce a plecat Xardas din tabara veche, deci dupa crearea barierei si astfel au aparut 13 magicieni in colonie.
Uite daca te uitai mai in urma vedeai postul lui edg Smile

Da, il stiu. Totusi, nu inteleg cu ce am gresit? Am zis la fel ca Edg. So... ?


RE: Secretele din seria Gothic - ufy - 12-28-2009

a... nu. ai zis si milten. si xardas a plecat dupa ce au fost bagati in bariera, si atunci s-a alaturat si milten lor Smile


RE: Secretele din seria Gothic - Tharr - 01-03-2010

Vad ca numai de secrete din seria Gothic nu vorbiti aici....In Gothic 2 chiar la inceput poti ajunge in spatele turnului lui Xardas si gasesti 2 scroluri si o punga cu bani.Asta e secret pe care doar o parte il descopera ....sa ajungi acolo tre sa "sari de la balcon" Haha
Apropo care a descoperit locul asta din prima ca eu l-am descoperit a 3 a oara cand am jucat(cu fiecare guild in parte)


RE: Secretele din seria Gothic - Landros - 01-04-2010

nu-i obligatoriu sa sri de la balcon... imediat cum ai iesit din turn, in dreapta este un perete de stanca mai mic decat restul. Te poti catara destul de usor pe el si astfel sa ajungi in spatele tunului. Tot cum iesi din turn daca o iei la dreapta vei constata ca este un spatiu mic pe care poti trece imediat intre peretele turnului si o cadere libera Haha acolo poti gasi cateva plante destul de folositoare zic eu la inceputul jocului.