World of Gothic - Forum
Gothic 1'2' Secrete Fara frica!!!! - Printable Version

+- World of Gothic - Forum (https://worldofgothic.ro/forum)
+-- Forum: The Colony (https://worldofgothic.ro/forum/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Forum: Discutii Gothice (https://worldofgothic.ro/forum/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Thread: Gothic 1'2' Secrete Fara frica!!!! (/showthread.php?tid=1681)

Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22


RE: Secretele din seria Gothic - Carnage - 01-05-2010

Xardas nu era magician de foc inainte sa studieze artele negre?Pai asa stiu eu ca era de foc inainte si apoi a vrut sa studieze black arts si a plecat de langa ceilalti si sa facut necromancer.pai daca era necromancer credeti ca inainte de a crea bariera mai era in grupul magicienilor?...acceptati de ei ma refer .


RE: Secretele din seria Gothic - Landros - 01-06-2010

Xardas e cel mai complex NPC din seria Gothic. El practic nu a fost niciodata acolitul unui zeu... intotdeauna si-a urmat proriul drum, doar ca exact ca-n cazul lui nameless, acesta s-a intamplat sa coincida cu al vreunui zeu. A dorit sa evoluee pe caile magiei si ca atare a deveni mag al focului, acolit al lui Innos. Dupa ce a invatat tot ce se putea din cercul focului si a constatat ca al urma pe Innos in continuare nu insemna decat sa-si margineasca orizontul a schimbat "stapanul"; a devenit acolit al lui Beliar. Problema e, ca nu a fost niciodata cu adevat acolitul lui Beliar... tendintele distrugatoare si haotice ale acelui patron fiind in contradictie cu propriile sale idei deci... l-a fraierit! Haha Xardas si-a batut joc de Beliar, primind putere de la acesta si evitand sa dea ceva in schimb. Practic Xardas e un freelancer mage... il doare in cot de zei si nu face decat sa-si urmeze propriile idei, care din fericire sunt in favoarea omenirii. Mai naspa cand inrobeste Myrtana si distruge paladinii... presupun ca aici a ales "the greather good", dar dupa umila mea parere l-a ales prost... nimeni nu-i perfect, dar mai naspa sa faci o greseala monumentala in momentul in care dispui de foarte multa putere...


RE: Secretele din seria Gothic - Tharr - 01-19-2010

Pacat ca nu vor continua ideea cei ce original l-au conceput ....(ce urmareste Xardas - i-a izgonit pe zei din umanitarism sau vrea sa le ia locul G3 sfarsitul cu Xardas)


RE: Secrete - Edg - 01-23-2010

Stiati ca, la ora 3:10 noaptea, Diego pleaca in turnul acela daramat aflat tot in tabara veche si sta pe scaun pana la 5:30? (Initial, vazand patru scaune, am crezut ca se intalneste cu Gorn, Lester si Milten). In acelasi timp si Milten sta intr-o camera si nu cu ceilalti magicieni... despre Gorn si Lester nu stiu inca nimic.


RE: Secrete - ufy - 01-24-2010

ce smecher.
e predestinata prietenia lor Haha


RE: Secrete - Z3R0 C00L - 01-24-2010

in Gothic 3: daca mergi spre montera ,, am ajuns intr-un oras montera tare nu?


RE: Secrete - Carnage - 01-27-2010

faza cu butoiul am descoperito si eu


RE: Secrete - Maddog - 02-06-2010

e un butoi si in mina , cand am avut mis sa omor minecrawlerii de acolo , am deschis aia si mam ascuns in butoi tot mau atacat ... era misto sa nu ma atace Grin


RE: Secrete - Altair xD - 02-06-2010

My first Thread.What times....


RE: Secrete - ufy - 02-06-2010

era o chestie ca daca nu te vad ca te ascunzi, nu te mai bat.