World of Gothic - Forum
Discutii New Rpg - Printable Version

+- World of Gothic - Forum (https://worldofgothic.ro/forum)
+-- Forum: The tavern (https://worldofgothic.ro/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Forum: The Orc Cemetery (https://worldofgothic.ro/forum/forumdisplay.php?fid=31)
+---- Forum: By the Campfire (https://worldofgothic.ro/forum/forumdisplay.php?fid=85)
+---- Thread: Discutii New Rpg (/showthread.php?tid=1072)



RE: Discutii New Rpg - Robi - 01-02-2012

sa zicem de la 5:00 la 7:00 sa fie orarul RPG
ce ziceti?


RE: Discutii New Rpg - old nick - 01-02-2012

(01-02-2012, 03:27 PM)Zamolxis1 Wrote: ... pentru ca in capitolul 4, il vom gasi pe Haddog...

Hadog vine deja spre Khorinis. Ce tot aveti cu cautarea lui? Cand va intra va reposta in noul capitol postul din spoilerul lui Terente si gata.


RE: Discutii New Rpg - Zamolxis1 - 01-02-2012

dar de ce sa nu fie toata ziua? ca asa o sa ne inghesium sa scriem...si poate va f o zi in care moderatorii nu vor fi on asa ca nu vom putea scrie in new rpg!


RE: Discutii New Rpg - Robi - 01-02-2012

pana mea
Sad nici cum nu e bine


RE: Discutii New Rpg - Zamolxis1 - 01-02-2012

eu de exemplu nu pot intra cand e orarul rpg-ului intotdeauna...si ce voi face? Voi avea 4 posturi in tot rpg-ul? Plus ca daca mergem in Halls of Irdorath eu nu cred ca ne propiem de Old Rpg...si in plus aest new rpg va fi scris intr-o carte nu old rpg!


RE: Discutii New Rpg - old nick - 01-02-2012

(01-02-2012, 03:57 PM)Zamolxis1 Wrote: eu de exemplu nu pot intra cand e orarul rpg-ului intotdeauna...si ce voi face? Voi avea 4 posturi in tot rpg-ul? Plus ca daca mergem in Halls of Irdorath eu nu cred ca ne propiem de Old Rpg...si in plus aest new rpg va fi scris intr-o carte nu old rpg!

Deocamdata nu a stabilit nimeni un orar. Si poate nici nu va stabili. Mie mi-ar fi convenit pentru ca am fi terminat mai repede. Cred ca oricare dintre voi poate sa stea pe new rpg de la 23 la 24 sa zicem. La ora aia nu mai are nimeni nimic de facut in afara de nani. Acum cat e vacanta. Dar daca nu se poate, nu se poate.


RE: Discutii New Rpg - Szekemri - 01-02-2012

(01-02-2012, 03:27 PM)Zamolxis1 Wrote: Trente trei capitole vom face in Myrthana, pentru ca in capitolul 4, il vom gasi pe Haddog, in 5 vom face questul cu zeul, iar in 6 eu imi voi regla contul cu FernandoHaha si vom avea de infruntat un demon care e fiul lui Beliar...demonul pe care il vom avea de infruntat din pricina faptului ca orcii au reusit sa puna 66 de stalpi!

Eu am mentionat clar. Cand orcii vor termina de construit cele 66 de statui ale lui Beliar, insusi Beliar va veni pe pamant. Si se pare ca au facut deja asta, din spusele lui Xardas.... Ce rost ar mai avea sa-l inventam si pe fiul lui Beliar?


(01-02-2012, 03:23 PM)old nick Wrote: Daca aveti destule idei putem face mai multe capitole.. Eu imi rezolv noul side quest in Myrtana. Mai departe facem cum credeti. Cred ca ar fi bine sa revina si Warhell. Sa nu uitam ca old rpg avea o gramanda de participanti. Noi suntem destul de putini.Smile

O gramada de participanti? Multi s-au inscris, intradevar, insa cine a participat? Nici macar jumatate dintre ei si Doryn are posturi cat pentru intreaga echipa.
Nu sunt de acord cu un eventual orar. Am strica totul. Eu unul nu pot sa garantez o ora anume... si sunt sigur ca ar ruina totul.


RE: Discutii New Rpg - old nick - 01-02-2012

(01-02-2012, 04:30 PM)Terente Wrote: O gramada de participanti? Multi s-au inscris, intradevar, insa cine a participat? Nici macar jumatate dintre ei si Doryn are posturi cat pentru intreaga echipa.
Nu am citit old rpg. Ma gandeam ca au participat toti.Haha

(01-02-2012, 04:30 PM)Terente Wrote: Nu sunt de acord cu un eventual orar. Am strica totul. Eu unul nu pot sa garantez o ora anume... si sunt sigur ca ar ruina totul.

Ok. Atunci mergem mai departe tot asa.Smile Totusi n-ar fi rau sa terminam pana la sfarsitul vacantei.Haha


RE: Discutii New Rpg - Szekemri - 01-02-2012

Il voi ruga pe Hegan sa-si modifice partea cu evadatul pt. a putea continua povestea cu el rapit de orci. Smile Daca nu va dori, asta e, ne conformam.

Oricum fac chapter 4.


RE: Discutii New Rpg - Hegan - 01-02-2012

1.Ce vrei sa modific?
2.Poti sa-mi pui inapoi postul?Nu-ti face griji ca il voi mai lungi eu.Cumva