World of Gothic - Forum
Discutii New Rpg - Printable Version

+- World of Gothic - Forum (https://worldofgothic.ro/forum)
+-- Forum: The tavern (https://worldofgothic.ro/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Forum: The Orc Cemetery (https://worldofgothic.ro/forum/forumdisplay.php?fid=31)
+---- Forum: By the Campfire (https://worldofgothic.ro/forum/forumdisplay.php?fid=85)
+---- Thread: Discutii New Rpg (/showthread.php?tid=1072)



RE: Discutii New Rpg - Warhell - 01-05-2012

Eu la inceput ti-am spus asta, sperand ca vei sterge si ca nu vei mai continua discutia..

(01-05-2012, 12:48 PM)Warhell Wrote: Eram sigur ca o sa te bagi peste povestea mea. Trebuia sa tac...:\
Dar tu ma faci egoist...
(01-05-2012, 12:52 PM)Zamolxis1 Wrote: Dupa cum ai spus si tu New Rpg-ul este pentru toti si stii care e frumosul? Ca oricand cineva iti poate da peste cap ideile...ziceai de mine ca sunt egoist! Ma rog continua!
Si acum ti-am demonstrat cine e egoistul.
(01-05-2012, 12:54 PM)Warhell Wrote: Dar tu mereu te bagi peste toti! Te-ai bagat peste old nick..ai facut batalia aia navala intr-un singur post..si acum te-ai bagat si peste mine..tu chiar nu poti sa rezisti fara sa te bagi peste cineva?
Acum stiu cum s-a simtit old nick.

Deci, cum vrei mai frumos?
"Zamo, mami..poti te rog foarte, foarte important de frumos sa stergi postul ala"?
Din ultimul citat al tau reiese ca tu m-ai provocat. Si nu mai face tu pe inofensivul ca cu mine nu iti merge.


RE: Discutii New Rpg - Zamolxis1 - 01-05-2012

Normal ca vreau din tot sufletul sa iasa o poveste extraordinara...si totusi eu zic ca imi dau silinta sa o fac...de unde pana unde ai ajuns aici?
Adica sa renunt la un univers magic in care nu pot ajunge vreodata sau care nu il voi intalni niciodata. Sau sa renunt la personajul care nu il voi egala niciodata nici intr-o mie de ani? Ce fel de idot ar parasi un astfel de univers care il simti prin toate venele tale deoarece face parte din imaginatie...adica nu stiu daca mi-a mai atras ceva atentia mai mult decat povestea de la citirea revistelor Rahan incoace!


RE: Discutii New Rpg - Szekemri - 01-05-2012

Roby, Legend si Hegan hai sa continuam povestea. Warhell si Zamolxis cand terminati, ne anuntati.


RE: Discutii New Rpg - Zamolxis1 - 01-05-2012

Bah hai sa nu mai continuam ti-am mai spus si ti-o repet...egoismul nu mi l-ai arata doar acum ci de mai mult timp dat fiind ca boala ta a fost inaintea povestii si de cand cu boala aia capatata acest egoism!
Iar daca vrei sa faci parte din poveste bine daca nu asta e! E alegerea ta...vezi tu renuntarea asta o numesc eu egoism!
Eu am terminat...


RE: Discutii New Rpg - old nick - 01-05-2012

(01-05-2012, 01:57 PM)Terente Wrote: Ohh.. stai ca mai am o intrebare. Vad ca ma tot mentionati ca: eu vreau sa fac o poveste frumoasa asa ca sa nu va mai certati.... Voi nu vreti asta? Pai atunci ne oprim si gata. Nu tin dinadins sa o termin. Daca voi nu simtiti placere, spuneti acum si inchid threadul. Astept.

Povestea trebuie terminata, ce naiba! Certurile apar din cauza ca nu exista reguli clare. Asta e. Daca se respectau niste reguli nu se certa nimeni. Dar trebuie sa terminati ce ati inceput.


RE: Discutii New Rpg - Warhell - 01-05-2012

Daca as fi fost "egoist" nu ti-as fi dat jocul si nu mai vorbeam cu tine deloc. Dar uite, sunt aici si ma contrazic cu tine din plin.


RE: Discutii New Rpg - Hegan - 01-05-2012

Baieti,nu va mai certati, e doar o poveste nu-mi place sa va vad certandu-va




RE: Discutii New Rpg - Zamolxis1 - 01-05-2012

WARHELL CE ZICI SA TERMINAM, NE-AM CERTAT DESTUL IN COLTUL TAU PE TEMA HITLER NU VREAU SA O FAC DIN NOU PE TEMA ASTA!


RE: Discutii New Rpg - Warhell - 01-05-2012

L-a bagat cineva pe Hitler in topicul asta?


RE: Discutii New Rpg - Szekemri - 01-05-2012

(01-05-2012, 02:06 PM)old nick Wrote:
(01-05-2012, 01:57 PM)Terente Wrote: Ohh.. stai ca mai am o intrebare. Vad ca ma tot mentionati ca: eu vreau sa fac o poveste frumoasa asa ca sa nu va mai certati.... Voi nu vreti asta? Pai atunci ne oprim si gata. Nu tin dinadins sa o termin. Daca voi nu simtiti placere, spuneti acum si inchid threadul. Astept.

Povestea trebuie terminata, ce naiba! Certurile apar din cauza ca nu exista reguli clare. Asta e. Daca se respectau niste reguli nu se certa nimeni. Dar trebuie sa terminati ce ati inceput.

Nu voi incheia nici o poveste si nu voi pune nici o regula. Atat timp cat unii pot sa se adapteze: Roby, Legend si Hegan (care face o treaba excelenta, felicitari), tind sa cred ca problema e la ceilalti. Astfel pot sa continui cu cei 3 daca va mai exista un singur scandal.
Zamolxis, daca ii mai raspunzi lui Warhell, ma simt nevoit sa te exclud definitiv din poveste. Spun asta ca un coordonator al povestii care are nevoie de tine in poveste. O singura replica si esti exclus.