World of Gothic - Forum
Wrath of Innos vs Claw of Beliar - Printable Version

+- World of Gothic - Forum (https://worldofgothic.ro/forum)
+-- Forum: The Colony (https://worldofgothic.ro/forum/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Forum: Discutii Gothice (https://worldofgothic.ro/forum/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Thread: Wrath of Innos vs Claw of Beliar (/showthread.php?tid=259)



Wrath of Innos vs Claw of Beliar - Blank - 06-30-2008

Nu mai rezist. Nu-i asa ca sabia aceasta este o frumusete? Cred ca pana la urma intrece Claw of Beliar, si in damage si in frumusete. Am sa o fac mai mica iar apoi o sa o pun la semnatura sau la avatar.

Link.


RE: Gothic III:Wrath of Innos - razvyrap - 06-30-2008

Este super arma. Arata mai bine decat Claw of Beliar. Ar trebui sa se faca doua versiuni pentru arma asta: una pentru o mana si una pentru doua maini. Tongue


RE: Gothic III:Wrath of Innos - Blank - 06-30-2008

Cu siguranta ca (virgula) cel care a facut design-ul este un adevarat artist. Grin


RE: Gothic III:Wrath of Innos - Andrey - 07-01-2008

Pfff, este super... Intrece cu mult Claw of Beliar. Wink


RE: Gothic III: Wrath of Innos - allen - 07-07-2008

Nu stiu daca este mai buna decat Claw of Beliar la damage, dar cu siguranta arata mult mai bine.


RE: Wrath of Innos - alexbaros - 04-23-2009

o_O io nici nu shtiu cum arata o_O nam auzit da ea o_O fiindca io nam treaba cu rebelii sau cu nordmardienii o_O si ziceti ca e super?cum arata faceti n screen si punetil aici va rog...cum da nam auzit da ea o_O


RE: Wrath of Innos - ufy - 04-24-2009

imi plac amandoua mult.
eu la g2 notr m-am trezit cu claw of beliar. si nu stiam de unde o am.
inca nu-l batusem pe raven. si o foloseam tot timpul, imi placea si cand dadea impact damage si il trasnea pe ala cu un fulger mov.

si wrath of innos arata prea bine. imi aminteste putin de urizel Haha
imi mai placea la urziel cum avea manerul.
la wrath of innos imi place cum are lama :X


RE: Wrath of Innos - Edg - 05-03-2009

Este superba arma, si imi place ca este foarte puternica si iti da si skill-ul de Paladin... este greu de gasit...dar daca o gasesti nu mai au nicio sansa inamiciiHaha


RE: Wrath of Innos - Buckingham - 06-01-2009

(05-03-2009, 01:54 PM)TheGoth Wrote: Este superba arma, si imi place ca este foarte puternica si iti da si skill-ul de Paladin... este greu de gasit...dar daca o gasesti nu mai au nicio sansa inamiciiHaha

Singura modalitate usoara cat de cat"normala" prin care o poti gasi e sa gasesti questurile alea speciale numite"Heavy Chest",in noul Comunity Patch", in ultimul chest tio da si nu e "worn", cand iei aia nu mai ai treaba, mai ales dak esti pe clasa razboinic.


RE: Wrath of Innos - crawler[ro] - 07-28-2009

arma nu este foarte buna, skillul paladin il poti invata dela rohbar daca alegi innos , si arma are base dmg 150 dar o gasesti cu 160 (blessed) in chestul nr. 48 .... o poti duce la 170 dmg cred daca o ascuti, rage-ul este desttul de mic, da arata bine, dar emai eficient un krush tarach care ajunge la 220 dmg plus range enorm... in fine ma asteptam ca wrath of innos sa fie o arma mai buna dar nu este cine stie ce ... intr'adevar cea mai buna sabie 2 handed, ca 1 handed e power of ancestors parca 135 dmg +8 protectie la fiecare(cred, numai stiu sigur) la fel ca sabia regelui , dar o gasesti woen si are 67 dmg :||