World of Gothic - Forum
Discutii Zilnice #1 - Printable Version

+- World of Gothic - Forum (https://worldofgothic.ro/forum)
+-- Forum: The tavern (https://worldofgothic.ro/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Forum: The Orc Cemetery (https://worldofgothic.ro/forum/forumdisplay.php?fid=31)
+---- Forum: By the Campfire (https://worldofgothic.ro/forum/forumdisplay.php?fid=85)
+---- Thread: Discutii Zilnice #1 (/showthread.php?tid=8)



RE: Discutii Zilnice - Kristi - 09-06-2010

(09-05-2010, 07:36 PM)carnage12 Wrote: Necro keep your mouth close ca tu starnesti toate scandalurile de pe forum

era sa zic eu cv despre tine da` m-am abtinut X(

Tu esti prost? Serios, chiar astept un raspuns la intrebarea asta. Lasa prejudecatile si citeste iarasi posturile si daca nu-ti revii atunci ai probleme grave.

(09-06-2010, 12:51 AM)Illidan Wrote: Daca esti asa genial necro de ce nu ai primit diploma? :|
Credca tio fi dat da era de la SH :|

- Parca ziceai ca eu sunt ala arogant. Te-ai contrazis singur.
- De unde stii ca nu am primit "diploma" ? Iarasi faci niste posturi din-astea tampite (@guests: scuze pentru termen, dar daca gasiti voi unul mai potrivit sa ma anuntati...) fara sa gandesti. Pleci de la premisa ca nu am primit diploma cand de fapt nici macar nu stii. Daca nici acum nu vedeti ca nu-l duce capul...


RE: Discutii Zilnice - iustintoma - 09-06-2010

Aauoleu cred ca m-am muscat singur fiindca am intrat in link.Haha Si ghiciti ce am castigat 3.203 kg de carneHaha Carnage de ce n-ai intrat si tu in link ca sa te vedem cum te musca iustinovarco adica euHaha ca mi-am facut cont.Grin


RE: Discutii Zilnice - Szekemri - 09-06-2010

carnage te rog sa nu te mai abtii data viitoare...apropo, daca ne-am lua dupa the necromancer toti am avea probleme serioase...


RE: Discutii Zilnice - Carnage - 09-06-2010

(09-06-2010, 11:38 AM)Necro Wrote: Tu esti prost?


Nu, tu esti bolnav.


RE: Discutii Zilnice - Kristi - 09-06-2010

(09-06-2010, 04:15 PM)Pepe_the_shepherd Wrote: carnage te rog sa nu te mai abtii data viitoare...apropo, daca ne-am lua dupa the necromancer toti am avea probleme serioase...

Nu toti, doar tu.

(09-06-2010, 04:43 PM)carnage12 Wrote: Nu, tu esti bolnav.

You two are both pointless and hopeless. Ar fi foarte imatur din partea mea daca as mai continua aceasta cearta fara rost, sau daca as mai vorbi cu niste persoane ca voi. Asa ca, daca mai vad un mesaj care imi este adresat mie sau care este despre mine, voi fi nevoit sa apelez mai mult la optiunile de moderator.


RE: Discutii Zilnice - Szekemri - 09-06-2010

haha!!! zici ca vorbim de Iisus aici....vroiam sa scriu mai multe dar nu vreau sa fiu "banned", din cauza proiectului...


RE: Discutii Zilnice - Kristi - 09-06-2010

(09-06-2010, 06:30 PM)Pepe_the_shepherd Wrote: haha!!! zici ca vorbim de Iisus aici....vroiam sa scriu mai multe dar nu vreau sa fiu "banned", din cauza proiectului...

Isus nu are nici-o legatura cu discutia asta sau cu persoana ta. Crezi ca participarea ta la proiect iti da voie sa faci ce vrei? Daca da, atunci te inseli, and if you want me to prove you wrong, just let me know...


RE: Discutii Zilnice - Szekemri - 09-06-2010

Rog toti userii sa spuna ce inteleg ei din asta: "vroiam sa scriu mai multe dar nu vreau sa fiu "banned", din cauza proiectului"... Banuiesc ca majoritatea (cu o exceptie, nu spun cine) isi va da seama ca din ce am scris mai devreme reiese ca eu am nevoie de forum, deci nu ca imi permit "sa fac ce vreau" sau chestii dinastea...Si apropo vreau si eu o dovada ca am jignit pe cineva pe aici...


RE: Discutii Zilnice - Kristi - 09-06-2010

(09-06-2010, 06:58 PM)Pepe_the_shepherd Wrote: Rog toti userii sa spuna ce inteleg ei din asta: "vroiam sa scriu mai multe dar nu vreau sa fiu "banned", din cauza proiectului"... Banuiesc ca majoritatea (cu o exceptie, nu spun cine) isi va da seama ca din ce am scris mai devreme reiese ca eu am nevoie de forum

Atunci de ce ai mentionat de proiect? Ca sa imi dai de inteles ca nu pot sa iti dau ban (in cazul in care va fi nevoie) doar pentru ca esti implicat in acel proiect (despre care sunt tare curios cum si cand se va termina... ). Si vrei sa spui ca nu poti sa continui sa traduci daca nu ai acces la forum? Ai auzit de telefon, messenger, skype, etc etc... sunt destule modalitati de comunicare, lasand la o parte forumul.

(09-06-2010, 06:58 PM)Pepe_the_shepherd Wrote: deci nu ca imi permit "sa fac ce vreau" sau chestii dinastea...

Da' pana acum ce ai facut? Ce a vrut altul sau ce ai vrut tu?


(09-06-2010, 06:58 PM)Pepe_the_shepherd Wrote: Si apropo vreau si eu o dovada ca am jignit pe cineva pe aici...


Check this out:

(09-06-2010, 04:15 PM)Pepe_the_shepherd Wrote: daca ne-am lua dupa the necromancer toti am avea probleme serioase...

Zi-mi ca in fraza asta nu exista nici o intentie de jignire, si nu mai zic nimic.


RE: Discutii Zilnice - Szekemri - 09-06-2010

te consideri "the necromancer"?....vorbeam despre Xardas...doar nu crezi ca vorbeam despre tine... (defapt cred ca username-ul tau e Necro, te rog sa ma corectezi daca nu e asa) ... asa ai crezut? imi pare rau atunci...deci pana la urma n-am jignit pe nimeni...si totusi am warning level: 50 %...dar nu-i nimic....pot trece peste asta...