Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
NU ABANDONATI
#41
Problema este ca sunt anumite erori in script. (Nu greseli de traducere) Aceste erori pot rezulta in bug-uri serioase sau pot duce chiar la un crash. Si carnage, nu mai spune baliverne. Ti-am cerut doar sa imi spui unde trebuie sa vina fiecare script pentru ca daca mi le dadeai de-a valma amestecate poate treceam cu vederea cateva si cine stie prin ce folder ajungeau. Asa cu o lista, ma asiguram ca am pus fiecare script unde trebuie. Plus ca oi face eu mod-uri, dar nu sunt vre-un expert. La experienta mea, prefer sa am un sablon dupa care sa verific ce am facut.
#42
Deci ce recomanzi sa facem ?Si ceai mai facut tu?
[Image: 242idki.png]
#43
sper sa va iasa
#44
bai, de iesit o sa ne iasa la un moment dat. e chestia de timp... eu daca as avea asa ceva, l-as face... nu e foarte complicat, dar e mult...
.Chorus Romance says Good Night.
#45
M-as ocupa eu, problema este ca am scripturi de la Warsong in joc. Nu pot risca sa instalez scripturile traduse si sa dau peste cap scripturile de la Warsong deoarece si-asa avem multe buguri de identificat si remediat (game breakere, buguri grave de engine, freeze-uri, etc.)
#46
Ai dreptate dar o solutie ar fi ca asta sa fie facuta pe alt calculator stiu si eu poate pe la un prieten sau dak se poate sa se instaleze de 2 ori jocul.....poate ar merge asa
[Image: 242idki.png]
#47
Copiezi jocul in alt folder. Grin
#48
Incearca thief sa vezi dak merge.
[Image: 242idki.png]
#49
Deci unu de pe wog.com verifica scripturile apoi i le vom da lui thief si el le va compilaGrin.Mai postati unele stiri.Smile
[Image: 242idki.png]
#50
Salut! Mai aveti de lucru la patch? Am instalat Gothic 2 si astept patchul. Mai ziceti in ce faza e si cam cat mai dureaza.

Cu stima.


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)