Poll: Ce credeti?
You do not have permission to vote in this poll.
Oh JB e cel mai tare! I love him!
9.09%
1 9.09%
HUO! HUO JB!
90.91%
10 90.91%
Total 11 vote(s) 100%
* You voted for this item. [Show Results]

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Justin Bieber: vedeta sau failure
#1
Spuneti aici ce credeti de JB
May you be half an hour in heaven before the devil knows you're dead.

Back from the dead. Not alive yet though.
replyReply
#2
nu merita acest thread........Justin asta...
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
#3
e un mare ratat fata lui imi face scarba la fel si ftele ma doare undeva de melodiile lui si ma bucur ca a primit niste sticle in cap Haha
[Image: 242idki.png]
replyReply
#4
doamne, urasc toate noile bullshituri comerciale. :| cu justin beaver asta si p*** mea, mai era si hannah montana si jonas brothers. niste ratati.
.Chorus Romance says Good Night.
replyReply
#5
idem ufy
[Image: 242idki.png]
replyReply
#6
(08-21-2010, 01:59 PM)ufy Wrote: doamne, urasc toate noile bullshituri comerciale. :| cu justin beaver asta si p*** mea, mai era si hannah montana si jonas brothers. niste ratati.

Da, dar daca erai in locul lor nu cred ca mai aveai aceeasi parere. Haha
replyReply
#7
(08-21-2010, 02:18 PM)Necro Wrote:
(08-21-2010, 01:59 PM)ufy Wrote: doamne, urasc toate noile bullshituri comerciale. :| cu justin beaver asta si p*** mea, mai era si hannah montana si jonas brothers. niste ratati.

Da, dar daca erai in locul lor nu cred ca mai aveai aceeasi parere. Haha

u chiar crezi ca ei nu stiu ca se folosesc de prostia unor oameni?
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
#8
da frate, dar sunt penali. mai bine ajung sa cant manele pe la nunti decat sa fiu asa de gay ca asta.
.Chorus Romance says Good Night.
replyReply
#9
Bai, lor le ies banii, ii doare in c**. Oricum e si asta un fake la fel ca Hanna Banana, Johnas Suckers sau alte din asa zisele vedete, copii ai altor vedete. Pana mea, foarte bine ca a reusit sa invete chitara si trompeta si ce a mai invatat, singur, dar ma oftica astia care se baga imediat dupa pe comercial, pt ca devin niste penibilitati. Altii canta de 40 de ani, si-au facut succes singuri (fara pile) si putine din melodiile lor au aparut la TV sau asa ceva, cel mult pe VH1. Cu toate astea au scos bani cu sacii pt ca au voce, au originalitate, si-au castigat respectul si li s-au cumparat albumele si biletele la concerte, dar ma oftica astia - sa aud melodiile lor in localuri, la radio, la TV... ma mir cum de nu canta si la intarea in Primarie muzica asta de c****, ca de invadat, ne-a invadat.
Pe scurt: Da-l in pastaia mea...
replyReply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)