Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PSD template.
#1
Dupa cum stiti multi dintre voi avem aproximativ tot continutul pentru un eventual site dar marea problema e saitul in sine, adica avem nevoie de ceva idei, logo-uri etc.

Daca se pricepe cineva si daca dispune de timp si de imaginatie isi poate incerca talentul facand un design pentru wog.ro Grin.
Doar forma PSD (adica, sa "deseneze" in photoshop saitul) de codat ma voi ocupa eu.
replyReply
#2
se poate si banner?
[Image: 242idki.png]
replyReply
#3
In prima vacanta o sa fac eu, Raducu ceva...dar nu stiu cand o sa fie astaSmile
Presupun ca vrei proiectul in photoshop, pt. a pune hiperlinkuri sau ceva de genu la layere. nu??
replyReply
#4
(10-06-2010, 06:38 PM)Pepes fan Wrote: In prima vacanta o sa fac eu, Raducu ceva...dar nu stiu cand o sa fie astaSmile
Presupun ca vrei proiectul in photoshop, pt. a pune hiperlinkuri sau ceva de genu la layere. nu??

asta sunt tot eu...(ca sa stiti)
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
#5
(10-06-2010, 06:44 PM)Pepe_the_shepherd Wrote:
(10-06-2010, 06:38 PM)Pepes fan Wrote: In prima vacanta o sa fac eu, Raducu ceva...dar nu stiu cand o sa fie astaSmile
Presupun ca vrei proiectul in photoshop, pt. a pune hiperlinkuri sau ceva de genu la layere. nu??

asta sunt tot eu...(ca sa stiti)

Stiu Grin
[Image: 242idki.png]
replyReply
#6
Grin ... pai da proiectul in photoshop, de codat il codez eu. Latimea layerului trebuie sa fie in jur de 1000 px.
replyReply
#7
(10-06-2010, 06:48 PM)Raducu Wrote: Grin ... pai da proiectul in photoshop, de codat il codez eu. Latimea layerului trebuie sa fie in jur de 1000 px.

ochei...
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
#8
(10-06-2010, 06:44 PM)Pepe_the_shepherd Wrote:
(10-06-2010, 06:38 PM)Pepes fan Wrote: In prima vacanta o sa fac eu, Raducu ceva...dar nu stiu cand o sa fie astaSmile
Presupun ca vrei proiectul in photoshop, pt. a pune hiperlinkuri sau ceva de genu la layere. nu??

asta sunt tot eu...(ca sa stiti)

atunci care-i faza cu "pepe's fan"?
May you be half an hour in heaven before the devil knows you're dead.

Back from the dead. Not alive yet though.
replyReply
#9
(10-06-2010, 08:06 PM)Raven Wrote:
(10-06-2010, 06:44 PM)Pepe_the_shepherd Wrote:
(10-06-2010, 06:38 PM)Pepes fan Wrote: In prima vacanta o sa fac eu, Raducu ceva...dar nu stiu cand o sa fie astaSmile
Presupun ca vrei proiectul in photoshop, pt. a pune hiperlinkuri sau ceva de genu la layere. nu??

asta sunt tot eu...(ca sa stiti)

atunci care-i faza cu "pepe's fan"?

M-am dat eu un fan de al lui Pepe numai asa ca sa par, cica revoltat pentru ca am vazut ca D.Carnage (ca sa evit cacafonia am pus D.Smile ) a devenit moderator, dar mai intai l-am felicitat pe Carnage si i-am zis ca eu sunt pepe's fan...deci gluma era pentru ceilalti...
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
#10
Spune-mi, te rog, in mare cam ce ar trebui sa contina? o chestie cu news? sau mai multe logouri care sa te duca la diferite parti ale forumului? Eu ma gandeam la ceva in care sa ne punem proiectele (g-urile traduse de voi si cand e gata G3-ul). Aha si care sa fie culoarea dominanta...eu ma gandeam la verde, daca aveti alte idei spuneti-le.
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)