World of Gothic - Forum

Full Version: Spam Thread Reloaded #3
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
(09-23-2010, 05:17 PM)Raducu Wrote: [ -> ]Ba... mi-e cam dor de "u"stinica a nostru.

Vai ce dragut din partea ta, Raducu'!Grin Ti-a fost dor de mine?
Si mie mi-a fost dor de voi dar am avut scoala!Eu luni, marti, miercuri, joi si vineri am scoala, doar smbata si duminica sunt MAI liber!Intelegeti?
Pai noi nu avem de unde sa stim ca in timpu saptamanii avem scoala iar week-endu avem liber
(09-23-2010, 08:45 PM)Illidan Wrote: [ -> ]are scoala sil pune sa invete masa Grin asa eram si eu in clasa 12 Grin

Ba dar de unde sti asta?:|:|
Scuze ca am spus "ba" dar nu mai aveam ce sa spunGrin
(09-24-2010, 11:29 PM)iustintoma Wrote: [ -> ]
(09-23-2010, 05:17 PM)Raducu Wrote: [ -> ]Ba... mi-e cam dor de "u"stinica a nostru.

Vai ce dragut din partea ta, Raducu'!Grin Ti-a fost dor de mine?
Si mie mi-a fost dor de voi dar am avut scoala!Eu luni, marti, miercuri, joi si vineri am scoala, doar smbata si duminica sunt MAI liber!Intelegeti?

Iar m-ai spart =))
" Si mie mi-a fost dor de voi dar am avut scoala!Eu luni, marti, miercuri, joi si vineri am scoala, doar smbata si duminica sunt MAI liber!Intelegeti? "

Intelegem, inca o replica marca Iustin...WELCOME BACK...
(09-25-2010, 10:28 AM)Pepe_the_shepherd Wrote: [ -> ]" Si mie mi-a fost dor de voi dar am avut scoala!Eu luni, marti, miercuri, joi si vineri am scoala, doar smbata si duminica sunt MAI liber!Intelegeti? "

Intelegem, inca o replica marca Iustin...WELCOME BACK...

Thank you PepeGrin!Bine ca ma iubiti si va iubesc si pe voiGrin!
Love is in the air Haha
Asa eHaha
aw fuck...not again...
Ba da tot eu!Haha Ba fratilor apropo de asta stiati ca am cel mai mare scor aicea pe forum la jocul Pacman?