World of Gothic - Forum

Full Version: Spam Thread Reloaded #3
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
nu te supara hegan pe warhell...ca te superi degeaba...warhell ii baiat d etreaba ...dar iubeste sa contrazicaHaha
Atât de speciali sunt poliţiştii ăia proşti? Se găsesc peste tot... pe când ăia buni cum zici tu sunt mai rar întâlniţi.D-asta ei merită la tv Haha
Poti te rog sa nu mai zici politisti prosti?

(10-07-2011, 07:19 PM)Zamolxis1 Wrote: [ -> ]nu te supara hegan pe warhell...ca te superi degeaba...warhell ii baiat d etreaba ...dar iubeste sa contrazicaHaha

M-ai ghicit perfect!
Pot.Dar nu prea vreau. Dacă mă rugai era altceva... sau dacă Ne rugai, că suntem doiHaha
Jandarmii romani sunt cei mai tari. No brain dar putere si organizare tare de tot. Vazut cu ochii mei, la incidentele de la steaua-dinamo din bv.
Te-am rugat,imi jicnesti membri familiei care sunt politisti(bunicu ,sta bunicul,unchiul,a vrut sa se faca si mama mea dar din pacate nu a primit-o pentru ca nu mai premeau fete)

Dacă sunt poliţeşti buni nu ar trebui să simtă "jignirea" asta imensă.Get it?
mi-am cerut mai sus scuze...daca cumva jignesc pe cinevaSmile
si nu am spus ca toti is prosti ,ci majoritatea...nu l-am facut nici pe bunicul tau prost nici pe strabunicul...mda si jandarmii,bgs,s.a sunt cu toti prosti de put da stiu sa capaceasca oameniHaha
Am zis deja ca te-am iertat.

P.s pai da au fost politisti buni.