World of Gothic - Forum

Full Version: Gothic IV: Discuţii şi păreri
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28
Ar fi cea mai mare porcarie sa apara cai in gothic 4. Ar trebui sa mearga pe ideea celor de la PB iar stilul de lupta sa fie apropiat celui din G3 . Ideea cu vrajile noi e bine venita dar sa lase acelasi stil de lupta, atat cu arcu sau arbaleta cat si cu sabiile.Gothic e Gothic si asa trebuie sa ramana!!!!!!
Si mie mi se pare o porcarie ideea cu calaritu in G4...'ey...im RPB...ar merge...pt ca ar fi primul joc dintr-o serie...(reusita desigurWink )...
Filip Wrote:Si mie mi se pare o porcarie ideea cu calaritu in G4...'ey...im RPB...ar merge...pt ca ar fi primul joc dintr-o serie...(reusita desigurWink )...

E o tampenie asta cu calaritu in Gothic 4.
si mie mi se pare la fel...cred ca ar face mai greu gameplay-ul
Ma intreb ce sfarsit o sa aiba Gothic 4 daca i te alaturi lui Nameless Hero. Eu deja ma gandesc la sfarsitTongue. Nici macar nu stim inceputul.
daca am sti macar despre ce ar fi vorba in story-line neam gandi si noi la sfarsit.
dar va ganditi ce cerinte vor fii dk este atat de realistic???
Da, sigur o sa fie cerinte uriase. Chiar si cu PC-ul meu nu stiu daca o sa mearga. Abia astept un demo, dar mai avem de asteptat ca nici despre Gothic 3: Forsaken Gods nu stim prea multe.
mie la gothic 3 pe mediu imi mergea binisor...dar la gothic 4 nici pe minim sunt sigur...oricum pana se lanseaza imi iau alt pc(CRed):-HiHi-:
Da domnul sa apara si sa inpresioneze Grin
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28