World of Gothic - Forum

Full Version: Gothic IV: Discuţii şi păreri
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28
alte informatii: deci Nameless (acum Rhobar III) merge alaturi de vechi "preteni" in Southern Isles ca sa linisteasca spiritele si pe acolo. Cand ajung in Argaan, nameless nu se mai simte in stare sa-i conduca...si aici intervine Lee si Lord Hagen...Din acest moment nameless devine rau (cel mai probabil e posedat de cineva, Sleeper sau Xardas sau altcineva), ii alunga pe preteni (Diego, Gorn, Milten and Lester)....si asa....Diego se apuca sa ajute locatarii...Gorn isi face grup de mercenari, Lester si Milten descopera un copac...si tot asa....in mare parte il stiti de pe Arcania-game, dar eu l-am tradus.Tongue
dar mai este faza cu Rhoban cn e acesta? sau au gresit si in loc de r au pus n dar nu cred :|
(07-19-2010, 04:55 PM)carnage12 Wrote: [ -> ]dar mai este faza cu Rhoban cn e acesta? sau au gresit si in loc de r au pus n dar nu cred :|

Rhoban???unde ai gasit?sigur e gresit...
pe linkul cu background story
exista vreun demo la g4? va aparea vreunul pana pe 21 oct?Tongue
man jocu full apare pe 12 octombrie si demo apare mai devreme Wink
sry...stiam k era cv cu 1 si cu 2 da nu mai tineam minte dak e 12 sau 21Wink
k acum stii mai bine si bun venit pe forum numi amintesc sa-ti fi ffacut un thread de prezentare Wink
(07-20-2010, 10:03 PM)carnage12 Wrote: [ -> ]k acum stii mai bine si bun venit pe forum numi amintesc sa-ti fi ffacut un thread de prezentare Wink

trebuia sa-mi fi facut? sry...da e prima data cand scriu pe un forum, nu gothic forum ci pur si simplu un forumGrin
la gothic 4 din ce muzici am ascultat...nu parea sa fie lla fel ca la gothicele anterioare...(muzica din meniu)...am auzit bine?Grin
apropo de threaduri....cum deschid un thread?:d
1. Nu trebuie sa-ti faci neaparat un thread de prezentare dar ar fi destul de bine....ca sa stim mai multe despre tine

2. Ai auzit foarte bine...nu prea seamana melodiile din G4 (cele 4 care le-au facut publice) cu cele din G-urile anterioare (ca un apropo mie nici nu-mi prea plac) si ca un alt fapt divers cred ca sunt facute de un roman

3. Ca sa faci un thread nou vezi ca e undeva prin dreapta, sus new topic....
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28