World of Gothic - Forum

Full Version: Discutii Zilnice #3
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Haha))))...ce urat...Haha))...doamne feri sa ai asa ceva in casa...ca o sati ramana arsuriHaha)...se mai duce si pe la vecinu de alatrui...la vecinu din celalalt bloc...si astfel in vreo 5 ani de zile tot orasu o cunoaste pe nevasta-ta Haha))...cum sa fii frate dependent de sex...???
Exagerezi Haha.
eu sa exagerez???sa ne fereasca dumnezeu sa dam peste o calamitate din asta...gen bianca dragusan ,sanziana buruiana sau andreea cruduHaha))
marian...fata de la avatar e prietena ta???
(10-01-2011, 04:46 PM)Zamolxis1 Wrote: [ -> ]eu sa exagerez???sa ne fereasca dumnezeu sa dam peste o calamitate din asta...gen bianca dragusan ,sanziana buruiana sau andreea cruduHaha))
marian...fata de la avatar e prietena ta???

Exagerezi. Andreea Crudu imi place ca aspect si corp, fata de B.D. si cealalta care nu-mi plac deloc...Si in afara de aspect, poate notele celor 3 (adunate) ar ajunge la un 6 sa ia bacul.
2. da.
e frumusica din profil...si e scunda asa-i???in jur de 1.60 inaltimea...pot sa pariez!Haha
am avut si eu o prietena ce semana cu ea...si de aia ziceamHaha
"Time Spent Online: 1 Month, 6 Days, 21 Hours, 44 Minutes, 42 Seconds"

Cred ca glumesti Terente!
auzi cred ca trebuie acu sa tragem de terente cat mai putem ca in curand...termina facultatea si o sa se sature de jocuri...si tare ma tem ca o sa-l pierdem Sad
(10-01-2011, 05:14 PM)Zamolxis1 Wrote: [ -> ]auzi cred ca trebuie acu sa tragem de terente cat mai putem ca in curand...termina facultatea si o sa se sature de jocuri...si tare ma tem ca o sa-l pierdem Sad

Dragostea pentru jocuri nu se pierde...

Show Content
asta asa e...app terente...ce parere are prietena ta despre forumul asta???
sau i-ai aratat forumul????
(10-01-2011, 05:12 PM)warhell Wrote: [ -> ]"Time Spent Online: 1 Month, 6 Days, 21 Hours, 44 Minutes, 42 Seconds"

Cred ca glumesti Terente!

am obiceiul prost de a lasa taburile deschise....pe langa multe alte ticuri.
(10-01-2011, 05:14 PM)Zamolxis1 Wrote: [ -> ]auzi cred ca trebuie acu sa tragem de terente cat mai putem ca in curand...termina facultatea si o sa se sature de jocuri...si tare ma tem ca o sa-l pierdem Sad

Daca ti-as spune ca in ultimii 3 ani am terminat un singur joc, nu m-ai crede...
Silent hill 2. :X

(10-01-2011, 05:19 PM)Zamolxis1 Wrote: [ -> ]asta asa e...app terente...ce parere are prietena ta despre forumul asta???
sau i-ai aratat forumul????

Crezi ca o fata ar fi interesata de un forum. Haha niciodata.